טורניר אסף שטייר ז"ל יערך בשבת 15.10.16 בשעה 16:30

ביום שבת 15.10.16 יערך טורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל באולם 'אסי' ברחוב הביכורים חיפה בהשתתפות קבוצות הנערים לאומית של מכבי 'יהושע' ת"א, בני הרצליה, מכבי 'יאיר' ראשון לציון, ומכבי אסף חיפה. 

זו השנה השלוש עשרה ברציפות בה נערך הטורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל שהיה שחקן קבוצת הילדים של מכבי חיפה ונרצח בפיגוע המחריד במסעדת "מקסים" בחיפה ב-4 באוקטובר 2003, ערב יום הכיפורים יחד עם סבו וסבתו, זאב ורות אלמוג ז"ל וכן עם דודו בן דודו מושיק ותומר אלמוג ז"ל.

לאור אהבתו הגדולה למשחק הכדורסל החליטה המשפחה והנהלת המועדון להנציח את זכרו בטורניר כדור סל לקבוצות ליגת נערים לאומית. קבוצת הנערים לאומית של מכבי חיפה נקראת על שמו של אסף – מכבי 'אסף' חיפה.

לאורך שנותיו של הטורניר השתתפו בו קבוצות הנערים המובילות בארץ וגם הפעם יהיה זה המצב כשמכבי 'יהושע' ת"א, בני הרצליה, מכבי 'יאיר' ראשון לציון ומכבי חיפה ייקחו בו חלק. הטורניר ייחל בשעה 16:30 במועדון הכדורסל של הירוקים ברח' הביכורים 19. חשוב לציין שהמשחקים ייערכו במקביל בשני האולמות של המועדון. ההתמודדויות ישוחקו במתכונת של ארבעה רבעים בני 8 דק'. טקס הנעילה ייערך ב-20:00.

לוח זמנים: 

16:30  טקס פתיחה באולם העליון

16:45   מכבי אסף חיפה – בני הרצליה

מכבי יהושע תל אביב – מכבי יאיר ראשון לציון

18:20   אולם תחתון: משחק בין המפסידות על מקום 3-4

18:45 אולם עליון: משחק הגמר

20:00 טקס סיום והענקת גביעים

הכניסה לאירוע היא כמובן ללא עלות והקהל מוזמן להגיע בהמוניו.

אסף שטייר

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *