הירוקים עם ניצחון ראשון בטרום העונה 65-78 על מכבי אשדוד

מכבי Hunter חיפה אירחה את מכבי אשדוד, למשחק אימון בהיכל הספורט ברוממה. הירוקים חיפשו ניצחון ראשון, כאשר גם ביום חמישי הקבוצות יתמודדו שוב, הפעם באשדוד.

שתי הקבוצות פתחו בצורה מגומגמת והירוקים עלו ליתרון שלוש לאחר שתי נקודות של דיברתולומאו, סיימון איזן עם סל ועבירה. הרבע המשיך להיות חלש במיוחד ושתי הקבוצות יחד קלעו 30 נקודות והתוצאה עמדה על 14-16 למכבי. בתחילת הרבע השני אשדוד רשמה שלשה מהירה, אך מכבי ענו עם ארבע רצופות וטפירו לקח פסק זמן. המשחק קצת התעורר והקבוצות הצליחו להיות יותר מדויקות, אחרי סל  ועבירה של אשדוד ו-4 רצופות של הירוקים, הם עלו ליתרון 10. אשדוד הורידו את ההפרש עם שתי שלשות רצופות ושתי נקודות מהקו של דניאל, מחקו את היתרון הירוק כמעט לגמרי. במחצית הירוקים הובילו 31-36.

בפתיחת הרבע השלישי הירוקים פתחו עם 6 נקודות מהשדה לעומת 3 עונשין של אשדוד. סל ועבירה של מיטשל החזירו את היתרון הדו-ספרתי לירוקים, אבל אשדוד שוב צימקו עם שתיים בצבע. דקות טובות מאוד של וורקמן ומיטשל, סידרו למארחים יתרון 16, שלוש דקות לסוף הרבע. אשדוד קלעו חמש רצופות ורחימי הזעיק פסק זמן. מטווח שלשות של דיברתולומאו קבעו 54-62 למכבי בתום הרבע השלישי. דיברתולומאו קיבל את הרביעית שלו ממש בפתיחת הרבע וירד אל הספסל, אשדוד ניצלו זאת בכדי לנגוס ביתרון מעט. גרייבס עם עוד שלשה עלה ל-15 אישיות, אשדוד המשיכה לנסות ולחזור למשחק וכבר צימקה ל-12, מיטשל בתגובה חטף יפה וסיים עם דאנק אופייני. שמחון תפר שלשה שסגרה למעשה את הסיפור, 2 דקות לסיום. שמחון דייק פעם נוספת מחוץ לקשת ועלה לדו ספרתי אישי, אשדוד צימקו עם שלשה שקבעה ניצחון 65-78 לירוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *