הירוקים רושמים הפסד 82-89 לקריית גת במשחק אימון

מכבי Hunter חיפה עלתה היום (שישי) בצהריים למשחק אימון נגד מכבי קריית גת וחיפשה ניצחון ראשון במשחקי קדם העונה. טוני מיטשל שנחת לפני שלושה ימים שיחק את משחקו הראשון במדים הירוקים. המשחק החל מצוין בצד של מכבי, כאשר ראוונל ופרז היו חדים בפתיחה ובעזרת וורקמן העלו את מכבי ליתרון דו ספרתי מהיר, שחייב את נתי כהן לקחת פסק זמן. חמש נקודות רצופות של הירוקים בתום הרבע קבעו יתרון יפה אחרי רבע התקפי מצוין, 18-35. ברבע השני קוקיה ורלפורד פתחו טוב, אבל פרז הראה הרבה אחריות ויחד עם קליעות יפות, גם סידר לחברים מצבים נוחים. לאחר שקריית גת צימקו את הפער ל-12, רחימי הזעיק פסק זמן ומי שנתנו את הטון עד למחצית היו ראוונל ודיברתולומאו עם שתי שלשות שקבעו יתרון 36-51 מבטיח.

למרות היתרון המבטיח, קריית גת הקפיצו מהספסל את סינגלטו שלא חש במיטבו ולא שותף במחצית הראשונה והאחרון החזיר להם בגדול ובעזרת הרבה מלחמה שלו ושל שאר שחקני האורחת, הם צימקו לחד ספרתי. טוני מיטשל שעלה לקבל דקות ראשונות עדיין לא נכנס לעניינים וקלע 3 נקודות בלבד, כאשר כולן מהקו. שלשה של רלפורד על הבאזר קבעה יתרון מזערי של 62-64 לירוקים בתום הרבע השלישי. ברבע המכריע היתרון כבר עבר לקריית גת שלקחה את המושכות ועם התקפות מדויקות של שולמן ורלפורד, הצליחו לשמור על יתרון קטן אותו הירוקים מדי פעם הצליחו להשוות. ווילי וורקמן היה דומיננטי מאוד אצל מכבי Hunter חיפה, אבל ארבע נקודות רצופות של קריית גת ב-30 השניות האחרונות סגרו סיפור והירוקים ירדו מנוצחים 82-89 בסיום.

קלעים: פרז 15 (6 אס'), וורקמן 14 (4 חט'), דיברתולומאו 11 (5 אס'), שמחון וראוונל 10 נק' כ"א, בלייזר 9 נק', גרייבס 5 נק', אנדרסון ומיטשל 3 נק' כ"א וקופרברג 2 נק'.

מהלך המשחק:

הירוקים עלו עם: פרז, דיברתולומאו, שמחון, גרייבס וראוונל. האחרון עלה ראשון על הלוח עם שתיים בצבע ומיד לאחר מכן טיילור ענה עם סל ועבירה (ראוונל ראשונה שהוחלף ע"י קופרברג). פרז קלע נקודת בכורה מהקו וטיילור מיד ענה עם שתי עונשין משלו. סולומון וגרייבס החליפו שלשות ושתי הקבוצות הראו דיוק בהתקפה והגנות לא חזקות. הירוקים עלו ליתרון 9-13 לאחר דקות טובות של פרז. הירוקים המשיכו לרוץ והגנה טובה של וורקמן ופרז העלו את היתרון ל-11 ונתי כהן הזעיק פסק זמן. קוקיה צימק ויחד עם ריבאונד התקפה של קילינסוורת' וסל קל, האורחים צימקו, אך מיד אנדרסון ענה בשלשה. הרבע נחתם עם חמש רצופות של הירוקים שחתמו רבע מעולה ביתרון 18-35.

לרבע השני עלתה החמישייה: פרז, אנדרסון, וורקמן, בלייזר ומיטשל. לאחר פתיחת רבע מגמגמת, קוקיה ורלפורד קלעו 4 רצוף וצימקו את ההפרש. פרז עם אסיסט יפה פינה את שמחון לשלשה, פרז הוסיף סל ועבירה (החטיא את הבונוס). ראוונל נכנס למשחק והראה דומיננטיות בהגנה ובהתקפה, קריית גת ניסו לחזור, אבל מכבי שמרה על הפרש דו ספרתי במשך דקות ארוכות. טוני מיטשל עם נקודה מהקו, עלה לראשונה על הלוח, קריית גת ענו בסל לאחר חסימה לא חוקית של מיטשל ואחרי שתי נקודות של סולומון, קריית גת צימקו ל-12 ורחימי הזעיק פסק זמן. ראוונל ענה עם שלשה לא אופיינית ודיברתולומאו הוסיף שלשה נוספת וקבע 36-51 למכבי Hunter חיפה במחצית.

למחצית השנייה רחימי עלה עם: פרז, דיברתולומאו, שמחון, גרייבס וראוונל. סינגלטון שלא חש בטוב לפני המשחק, קיבל דקות ראשונות וקלע נקודה מהקו, שולמן הוסיף שתיים בליי-אפ. ראוונל רשם קליעת עונשין נוספת, אך עשה עבירה שלישית על סינגלטון שניצל אותה לשתי קליעות חלקות מהקו. גם שמחון קלע מהקו, קילינגסוורת' ענה בשתיים קלות בצבע. דיברתולומאו תפר שלשה ועלה לדו-ספרתי אישי, טיילור וקריית גת שמרו על פער סביר ואף צימקו ל-8 בלבד. מיטשל הוציא עבירה וקלע שתי עונשין, קילינגסוורת' ענה בשתיים על השמירה שלו. בלייזר עם הרבה ביטחון תפר שלשה בזמן הנכון, אך הירוקים המשיכו לעשות עבירות ולשלוח את שחקני קריית גת אל הקו ששוב צימקו את הפער ל-3 עם ריצת 0-8. קופרברג שם שתיים מחצי מרחק, רלפורד ענה בשלשה על השמירה של בלייזר וקבע את תוצאת הרבע 62-64 לירוקים.

לרבע המכריע עלו: פרז, דיברתולומאו, וורקמן, גרייבס וקופרברג. רלפורד שם שתיים מהירות והשווה את התוצאה ולאחר סל ועבירה של שולמן, קריית גת עלו ליתרון ראשון. וורקמן וראוונל עם שתיים כל אחד החזירו את היתרון המינימלי למכבי, סל ועבירה של רלפורד העבירו את הנדנדה לקריית גת, שהובילו ב-2, 6:36 לסוף. חטיפה של פרז סידרה אסיסט לשמחון שהשווה את התוצאה ל-72-72, ארבע דקות לסוף, אך שלשה על הבאזר של שולמן שמרה על יתרון של קריית גת. האורחים עלו כבר ליתרון 6, פרז ענה עם שתיים. סולומון הקפיץ את מיטשל ודפק דאנק יפה, רחימי לקח טיים אאוט בפיגור שש, 2:44 לסוף. בשלב זה של המשחק כל הכדורים הלכו לפרז ששם שתיים מהקו וגם גרייבס נשלח לקו לאחר עבירה על הזריקה לשלוש (קלע שתיים) ולאחר עוד שתיים של וורקמן נתי כהן קרא לפסק זמן כשהוא ביתרון 2 בלבד. קריית גת עלו חדים יותר וארבע נקודות רצופות העניקו להם יתרון 6, 37 שניות לסיום. פרז הוציא פאול על הזריקה לשלוש, אבל קלע רק נקודה וסולומון סגר סיפור והעניק לקריית גת ניצחון 82-89.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *