הסכם שיתוף פעולה רחב היקף נחתם בין מכבי Hunter חיפה למחלקת הנוער של מכבי חיפה

מחלקת הנוער של מכבי חיפה, מועדון כדורסל מכבי Hunter חיפה ואגודת מכבי חיפה כרמל,חתמו הערב (שלישי) על הסכם שיתוף פעולה רחב היקף . במסגרת הסכם שיתוף הפעולה הוחלט כי כל ילד ממחלקת הנוער יקבל מנוי למשחקי הבית של הקבוצה הבוגרת בעונה הקרובה ובנוסף הוחלט על שיווק משותף של מנויים להורי הילדים, לחוגי הכדורסל בבתי הספר היסודיים ולכל מחלקות הספורט של מכבי חיפה במחירים מיוחדים.

נדבך חשוב בהסכם מפרט תמיכה מקצועית רחבת היקף של קבוצת הבוגרים והצוות המקצועי שלה, במחלקת הנוער של מכבי חיפה. ההסכם נחתם במעמד סגן יו"ר הקבוצה הבוגרת, ארנון שירן, יו"ר מחלקת הנוער, אילן בק, יו"ר מכבי חיפה כרמל, ניר ענבי והמנכ"ל החדש של מכבי חיפה כרמל, רועי שווץ.

"מהיום הראשון המטרה שלנו הייתה למלא את ההיכל באוהדים ירוקים ושיתוף פעולה מלא בין הקבוצה שלנו למחלקת הנוער מביא הרבה אושר לכולם", אמר בעלי מכבי Hunter חיפה, ג'ף רוזן.

"אנחנו שמחים מאוד על ההסכם שנחתם. חיכינו לזה הרבה זמן ואנחנו מלאי ציפיות לראות את היציע המזרחי צבוע ירוק ומלא בילדי מחלקות הנוער", אמר ארנון שירן.

"אני חושב שלקבוצת הבוגרים ולג'ף רוזן מגיע שהיציע המזרחי יהיה מלא בקהל העתידי והנכון של שחקני כדורסל העתיד של חיפה. זה חלום שמתגשם ואני בטוח שיפעל לתועלת כל הצדדים", אמר יו"ר מחלקת הנוער, אילן בק.

"אני שמח שנחתם הסכם היסטורי לטובת כלל הצדדים, לטובת הכדורסל הירוק בחיפה ולהצלחת קבוצות מחלקת הנוער והבוגרים ולעונה מלהיבה ומרתקת", אמר ניר ענבי, יו"ר אגודת מכבי חיפה כרמל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *