מכבי Hunter חיפה מאריכה את חוזהו של הסנטר הצעיר דניאל קופרברג לשלוש עונות

מועדון הכדורסל מכבי Hunterחיפה הודיע היום על החתמתו של הסנטר הצעיר דניאל קופרברג על חוזה לשלוש עונות, עד לתום עונת 2018-19. בהתאםלמדיניותהמועדון, פרטיהחוזהלאפורסמו.

"אנחנו משקיעים ביסודות של המועדון שלנו עם הארכת החוזה של דניאל, שאנו מאמינים שעתיד זוהר לפניו, לשלוש עונות נוספות", אמר בעלי מכבי Hunter חיפה, ג'ף רוזן.

"דניאל הוא גבוה מוכשר ואנחנו שמחים מאוד שהוא נשאר בבית בשנים הקרובות", אמר מאמן הירוקים, עופר רחימי. "אני מקווה שכבר בעונה הקרובה הוא יצבור ניסיון וימשיך את ההתקדמות שלו"

קופרברג, בן 18, גדל במחלקת הנוער של הירוקים ונחשב לכוכב קבוצת הנוער של המועדון. הסנטר הצטרף לקבוצה הבוגרת במהלך העונה האחרונה וקיבל דקות ראשונות בליגת העל מול מכבי אשדוד והפועל תל אביב. מאמן נבחרת העתודה, דן שמיר, זימן את קופרברג לנבחרת לקראת אליפות אירופה שתחל ב-16 ליולי בהלסינקי. בטורניר ההכנה שישראל אירחה לפני כשבועיים, קופרברג נבחר למצטיין הטורניר עם ממוצעים של 13.6 נקודות ו- 7.5 ריבאונדים למשחק, ב-3 משחקים. בטורניר הכנה נוסף שנערך באיטליה, רשם הסנטר הצעיר 11.7 נקודות למשחק, ב-3 משחקים.

"לאחר מאמצים לא קלים החתמנו היום את דניאל, הנחשב לאחד מכשרונות הכדורסל הצעירים העולים בישראל "אמר סגן יו"ר מכבי Hunter חיפה, ארנון שירן. "לאור כישוריו יוצאי הדופן, קבוצות לא מעטות בארץ ובחו"ל לטשו עיניים כלפיו ואנו שמחים שדניאל החליט לבחור במכבי Hunter חיפה להיות לביתו במהלך שלוש השנים הבאות, במקביל לשירותו הצבאי".

הסנטר, המתנשא לגובה 2.06 מ', שיחק בקיץ שעבר בנבחרת הנוער והיה שותף לעלייה שלה בחזרה לדרג א', כאשר הוא רושם ממוצעים של 10.6 נקודות ו-5.1 ריבאונדים ב-16.9 דקות בממוצע למשחק, ב-9 משחקים באליפות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *