משחק חמישי לפנינו! הירוקים מנצחים 65-75 את ראשון והקבוצות יפגשו ברביעי שוב

מכבי Hunter  חיפה הגיעה למשחק הרביעי בסדרה במטרה לנצח ולכפות משחק חמישי ומכריע בבית. חניכיו של רמי הדר עשו את העבודה וניצחו 65-75. הרבע הראשון היה מבולגן ועם החטאות רבות, בסיומו הירוקים הובילו בנקודה, 10-11. ברבע השני היתרון עבר בין שתי הקבוצות מספר פעמים. בפיגור חמש, קולמן וגרייבס דאגו להחזיר את הירוקים לשיוויון עם 5 נקודות רצופות. לקראת סוף הרבע קולמן תפר שתי שלשות, וארבע נקודות רצופות של הכתומים בסוף הרבע, שלחו אותה ביתרון 5 להפסקה.

ריצת 5-11 של מכבי בתחילת הרבע השלישי הפכה את המשחק. ראשון ענתה בריצת 0-6 משלה, ולקראת סוף הרבע גרייבס ודיברטולומיאו הוסיפו 5 רצופות לירוקים. בסיום הרבע השלישי, התוצאה הייתה 46-52 למכבי. ריצת 0-7 של המקומיים ברבע האחרון הורידו את ההפרש ל-3 בלבד. רוז'ו ווארגס עם חמש רצופות העלו את הירוקים ליתרון 6, שתיים וחצי דקות לסיום. גרייבס עם שלשה העלה ל-10 נקודות הפרש וגמר את המשחק. בסיום 65-75 למכבי.

מכירת הכרטיסים תחל מחר (שלישי) בבוקר

""יש לי תובנות מעניינות על עניין הורדת הלחץ, אבל אני לא אכנס לזה כאן. ברגע שאתה מתעסק במה שאתה צריך לעשות ולא במה יקרה אחר כך אז הלחץ קצת נעלם", אמר רמי הדר. במחצית מיקדנו אותם ורצינו להיות יותר מדויקים, בסוף אנחנו קבוצה שצריכה לבצע בצורה מדויקת. כשאנחנו קולעים לשלוש זה מקל עלינו, אין ספק ובשני המשחקים האחרונים חזרנו לממוצעים הרגילים שלנו".

"זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה זה בטוח. לא ממש הרגשנו לחץ, רמי עשה עבודה טובה בלהוריד לנו את הלחץ מהכתפיים", אמר המצטיין במשחק, חנן קולמן. "אני חושב שהשינוי הגדול מהשני משחקים הראשונים זה ששיחקנו עם פחות לחץ ואני מחכה כבר למשחק החמישי מול הקהל הביתי שלנו"

קלעו למכבי: וארגס 18 נק'- 8 אס', גרייבס- 18 נק'- 1 אס', קולמן 17 נק'- 3 אס', בלייזר 6 נק'- 1 אס', רוז'ו 5 נק'- 2 אס', דיברתולומיאו 5 נק', באקנר 4 נק', היקרסון 2 נק'- 1 אס'. כן שותף: צ'וברביץ'.

מהלך המשחק:

רמי הדר פתח את המשחק עם גרגורי וארגס, חנן קולמן, עוז בלייזר, וויל גרייבס, ורג'י באקנר. ראשון פתחה את המשחק עם 4 רצופות, קולמן צימק בשלשה. בלייזר הוסיף שתיים עם סיבוב וסל בזריקה מהצבע. גרייבס העלה את הירוקים ל-4-7 עם סל מחצי מרחק. מתפרצת נפלאה של הירוקים הסתיימה בשתיים של וארגס, בצד השני מונרו הוסיף שתיים למקומיים. גרייבס עם דאנק אדיר העלה את הירוקים ל-7-11, וליונס החזיר בשלשה. בסיום הרבע הראשון 10-11 למכבי.

לרבע השני עלו הירוקים עם קולמן, דיברטולומיאו, גרייבס, רוז'ו ובאקנר. באקנר שם שתיים לירוקים בריבאונד מהחטאה של רוז'ו. מונרו, עם סל ועבירה השלים מהלך של 3 נקודות עבור הכתומים. מונרו הוסיף עוד שתיים לראשון ורוז'ו החזיר בסל משלו מחצי מרחק. 4 רצופות של ראשון העלו אותה ל-15-19. בלייזר תפר שלשה עבור הירוקים וצימק את התוצאה. פאלמר נשלח אל הקו, ודייק פעמיים. בן שימול עם חטיפה והטבעה העלה את המארחת ליתרון חמש. קולמן עם שלשה חשובה, וגרייבס עם דאנק מאסיסט של וארגס השוו את התוצאה. פאלמר ורייט עם חמש רצופות החזירו את היתרון לראשון, קולמן החזיר בשלשה. בן שימול הוסיף שתיים לכתומים, וקולמן תפר שלשה נוספת למכבי. רייט ופאלמר עם 4 רצופות הגדילו את היתרון. בסיום המחצית 29-34 למקומיים.

לרבע השלישי עלתה מכבי עם קולמן, וארגס, גרייבס, בלייזר ובאקנר. גרייבס נשלח לקו וקלע אחת, ולאחר מכן שלשה של וארגס לאחר הנעת כדור מושלמת קבעה 33-34 לראשון. בלייזר וקולמן נשלחו לקו העונשין בזה אחר זה, בלייזר דייק באחת, קולמן קלע פעמיים. וארגס תפר שלשה נוספת שהעלתה את מכבי ליתרון חמש. באקנר סיים מתפרצת של הירוקים עם דאנק לאחר החטאה של בלייזר. גרייבס הוסיף עוד שתיים לירוקים מאסיסט נהדר של קולמן. גרייבס הוסיף עוד נקודות מתחת לסל. הכתומים עם 6 רצופות צימקו ל-42-45. דיברטולומיאו עם חדירה הוסיף שתיים למכבי. דאוסון נשלח לקו, ודייק באחת. גרייבס ודיברטולומיאו עם חמש רצופות העלו את הציידים ל-43-52. ראשון צימקה עם 3 נקודות מהקו של דאוסון ובן שימול. בסיום הרבע השלישי 46-52 לירוקים.

לרבע המכריע עלו דיברטולומיאו, וארגס, גרייבס, היקרסון וצ'וברביץ'. היקרסון עם סל מהצבע הגדיל את היתרון. וארגס עם סל מחצי מרחק קבע 46-56. ריצת 0-7 של המארחת צימקה את התוצאה. רמי הדר הזעיק פסק זמן. בחזרה מפסק הזמן שלשה חשובה של קולמן העלתה ליתרון 6, בצד השני מונרו ודאוסון החזירו עם 4 נקודות לכתומים. רוז'ו הוסיף 3 מחוץ לקשת למכבי, ווארגס עם עוד שתיים העלה ל-57-66, שתיים וחצי דקות לסיום. דאוסון הוסיף שתיים לכתומים, פאלמר נשלח לקו ודייק פעמיים. וארגס עם חדירה הגדיל את היתרון לשבע. גרייבס עם שלשה העלה ל-10 הפרש, ראשון צימקה עם סל לשתיים בצד השני. וארגס קיבל עבירה, דייק פעמיים וגמר את המשחק. בסיום 65-75 למכבי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *