בעלי מכבי חיפה, ג'ף רוזן, קיבל את עיטור הכבוד של העיתון Algemeiner באירוע ה-Jewish 100

העיתון הידוע, Algemeiner, אחד מאמצעי התקשורת היהודיים המובילים בארה"ב, הציג את רשימת ה-Jewish 100 שלו בפעם השלישית – 100 האנשים המשפיעים על החיים היהודיים – באירוע גאלה לציון 44 שנות פעילות של העיתון, שנערך באולם גות'הם הול בניו יורק. אחד מאורחי הכבוד של הערב היה בעלי מכבי חיפה, ג'ף רוזן, שהיה פעיל מסור והוביל את המאמצים להוצאתו מחדש של העיתון ואתר האינטרנט שלו, לפני מספר שנים.

"זוהי חוויה מספקת ומאירת עיניים להיות בעלים של קבוצת כדורסל מקצוענית בישראל. בעוד שהיו לנו עליות ומורדות, לחזות בקבוצה שלנו ובעיר שלנו חיפה, מניפה את צלחת האליפות הראשונה שלה, ב-60 שנות קיומו של הכדורסל בישראל, זה זיכרון שלא אשכח לעולם", אמר רוזן בנאומו באירוע. " Algemeiner הוא גשר חשוב בעולם התקשורת, עם כיסוי של מה שבאמת קורה על אדמת ישראל וברחבי העולם. בגלל זה אני נלהב מהעיתון והמעבודה היומיומית של העורך שלנו דיוויד אפיון. ישראל וכלל היהודים, עומדים בפני הרבה מכשולים בעולם ו- Algemeiner הוא אמצעי התקשורת שעליו אני סומך שידע להתמודד עם הבעיות הללו".

"עם כל האתגרים שעומדים בפני ישראל והעם היהודי, אנחנו רואים צורך גדול להדגיש ולחגוג את העבודה של האנשים המסורים ומעוררי ההשראה, המשפיעים באופן חיובי על עתיד העם היהודי ולתת הכרה לתרומותיהם ולהקרבות שהם עשו", אמר עורך ה- Algemeiner, דיוויד אפיון.

הגאלה התקיימה בנוכחותם של הפילוסוף ופעיל זכויות האדם, ברנאר-אנרי לוי, שר המשפטים של בריטניה, מייקל גוב והשחקנית טובה פלדשו והונחתה על ידי מנחת פוקס ניוז, ג'ואן נוצ'נסקי, יו"ר ניוז-קורפ, רופרט מרדוק, הקונסול הכללי של ישראל עידו אהרוני והאמן רון אגם, לצד שורה של פוליטיקאים ומנהיגים קהילתיים ועסקיים שנכחו בקהל.

בעבר העניק העיתון עיטורי כבוד לאלי ויזל, הרווי ווינשטיין, יולי אדלשטיין, דונלד טראמפ, ג'ואן ריברס ועוד.

הסרטון שהוקרן באירוע:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *