וויל גרייבס ואופק אביטל ביקרו בבית הספר "ריאלי אחוזה"

שחקני מכבי Hunter חיפה ביקרו הבוקר בבית הספר "ריאלי אחוזה", במסגרת הפעילות הקהילתית שמקיימת הקבוצה. השחקנים הגיעו לבית הספר, למפגש עם שכבת ח', לרגל חודש הבריאות שמקיים בית הספר.

בית הספר הריאלי העברי בחיפה הוא מוסד חינוכי פרטי שתלמידיו מצטרפים אליו מתוך בחירה והתאמה. בית הספר מקיים מידי שנה "חודש בריאות", ובמסגרת חודש זה מתקיימות בבית הספר הרצאות על היגיינה, תזונה, ימי ספורט וכחלק מזה גם פעילות עם שחקני הירוקים, כאשר היום המפגש התקיים עם כ-100 תלמידים.

השחקנים התקבלו בקבלת פנים חמימה על ידי התלמידים הנרגשים. אופק אביטל, שחקן צעיר בקבוצה למד בבית הספר לפני 6 שנים והתרגש מאוד מהביקור. אופק סיפר לילדים שתמיד חלם להיות שחקן כדורסל, אך אף אחד לא האמין בו מכיוון שאינו בגובה המתאים. אופק סיפר כי לא נכנע, התחיל להתאמן בלי סוף, לראות משחקים מה NBA  ומאמין שעם עבודה קשה, הצבת מטרות, נחישות ודביקות במטרה, הכל אפשרי.

לאחר השיחה בין השחקנים לתלמידים, נערך משחק קצר עם הילדים המשחקים בנבחרת הכדורסל של בית הספר ולבסוף, כמו כל סוף איך אפשר בלי תמונות וחתימות למזכרת.

"הביקור בבית הספר הריאלי אחוזה הוא כמעין סגירת מעגל עבורי. למדתי שם, התבגרתי והתפתחתי שם", אמר אופק אביטל. "להגיע לבית הספר בתור שחקן מכבי חיפה כדי להעביר פעילות לילדים, זה סוג של הגשמת חלום."

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *