ילדי בית הספר יצחק רבין למען ילדי וראייטי

שחקני מכבי  Hunterחיפה, ג'ון דיברתולומאו וגלעד קרני, לקחו חלק, זו השנה שניה ברציפות, ביום השיא של בי"ס יצחק רבין בנשר, שכולו הוקדש לילדי וראייטי ישראל.

הביקור נערך במסגרת הפעילות הקהילתית של המועדון ושיתוף הפעולה עם וראייטי שמקיימת הקבוצה לאורך השנה. המפגש התקיים לעיני כ-500 ילדים מכיתות א'-ו' במגרש הכדורסל של בית הספר.

בבית ספר מקיימים זו השנה החמישית ברציפות, אירוע התרמה למען ילדי וראייטי. כל ילדי בית הספר רכשו את סיכת לב הזהב של וראייטי, למדו והעמיקו בנושא "קבלת האחר והשונה", דרך החשיפה לילדים בעלי צרכים מיוחדים. ליום השיא, שסיכם שבוע של היכרות עם ילדי וראייטי, הוזמנו שחקני מכבי Hunter חיפה.

תלמידי כל השכבות והוריהם חוו חוויה ספורטיבית מהנה, כאשר בחלקו הראשון של המפגש התלמידים הצעירים השתתפו במשחקי כדור ותחרויות בסיוע השחקנים  ולאחר מכן התנהל משחק קצר אל מול כל השכבות ומשחק ראווה של השחקנים אל מול ההורים.

"אין ספק שהגעתם, זו השנה השנייה ברציפות, של השחקנים לבית הספר רק מעצים את חווית הנתינה של התלמידים והוריהם לארגון לוראייטי. כמובן שזו חוויה עבור הילדים והוריהם שיזכרו אותה במשך שנים רבות". סיכמה אוקי לב מנהלת וראייטי ישראל בצפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *