מקום מיוחד בוואדי – שחקני הירוקים ביקרו במעון רמת חיפה

״אני יפתח ואני מאזור חיפה וזה רנה רוז׳ו שהגיע מארצות הברית ונעים לנו להתארח אצלכם״, כך פתח יפתח זיו את המפגש עם דיירי מעון רמת חיפה, הממוקם בוואדי ניסנאס בעיר.

״אני אוריאל ואני זמר!״ הכריז אחד הדיירים במהלך השיחה עם השחקנים ויפתח ענה "אז תשיר לנו משהו", ואז אוריאל התחיל לשיר ולהרקיד את הדיירים והשחקנים שמחאו לו כפיים.

מעון רמת חיפה הוא מקום מגוריהם של כ-75 דיירים, בעלי פיגור בדרגות שונות ובין הגילאים 7-37. אוכלוסיית הדיירים מגוונת וכוללת יהודים , נוצרים, מוסלמים ואפילו דייר אחד מסודן. בשלוש השנים האחרונות הדיירים מגיעים למשחקי הבית של מכבי חיפה, במסגרת פרויקט ״חיפה הופס״ והערב הם זכו לביקור של שני שחקני הירוקים, רנה רוז׳ו ויפתח זיו.

במקום שני בניינים, משני צידי הרחוב ובו הדיירים מתגוררים בתנאי פנימיה. בבניינים יש חדרי שינה, מטבחים, חדרי אוכל, פינת חי ואפילו מגרש כדורסל קטן, אליו הדיירים מיהרו למשוך את שחקני הירוקים שנהנו לשחק עם כולם, לדבר, לשיר ולהצטלם.

״הגענו לבניין יפה שמשמש בית לדיירים הנחמדים האלו״, אמר יפתח זיו. ״שיחקנו איתם קצת כדורסל ודיברנו איתם ואנחנו שמחים לתת להם דברים שהם קטנים בשבילנו, אבל גדולים בשבילם״

״אני רוצה לברך בחום את השחקנים שביקרו אותנו במעון שלנו״, אמרה אם הבית הילה. ״אנחנו מגיעים למשחק ואנחנו מאוד נהנים, זה מאוד חשוב לדיירים שלנו שמאוד אוהבים את הקבוצה״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *