מכבי בזן חיפה מחתימה את הגארד קני באלינג'ר על חוזה לשלוש עונות

מועדון הכדורסל מכבי בזן חיפה הודיע היום על החתמתו של הגארד קני באלינג'ר על חוזה לשלוש עונות, עד לעונת 2017-18. באלינג'ר הוא השחקן הראשון שמגיע מקבוצת הפיתוח של מכבי חיפה, המיאמי מידנייטס. בהתאם למדיניות המועדון, פרטי החוזה לא פורסמו.

באלינג'ר, בן 23, הופיע ב-26 משחקים במדי המידנייטס בליגות ה-ABA וה-FBA, כאשר הוא קולע 12.2 נקודות, מוריד 3.2 ריבאונדים, מוסר 2.0 אסיסטים וחוטף 1.2 פעמים ב-26.4 דקות משחק בממוצע לערב.

"אנחנו נרגשים שקני באלינג'ר הוא השחקן הראשון מקבוצת הפיתוח שלנו, המיאמי מידנייטס, שחותם במכבי חיפה", אמר בעלי הקבוצה, ג'ף רוזן. "לקני יש כינוי – ספיירדמן – בגלל שהוא שחקן אנרגטי שמשחק טוב מעל הטבעת. הוא שחקן מרגש ואנחנו צופים שהוא יהפוך לחביב האוהדים בחיפה".

"אני מאוד גאה בקני על הקידום שלו למכבי חיפה", אמר מאמן המיאמי מידנייטס, דמון וילקוקס. "הוא מממש את כל המטרה שלנו במיאמי מידנייטס. אני מאמין שחיפה תקבל שחקן שיכול ממש לפרוח ברמות הללו. הוא חלום של כל מאמן בגלל הגישה שלו, מוסר העבודה שלו והמקצוענות שלו. בעונה אחת שבה אימנתי אותו, ראיתי איך המשחק שלו משתפר. הנוכחות שלו תחסר לנו, אבל יחד עם זאת, זה ייתן לשאר השחקנים בקבוצה תמריץ לנסות ולהתקדם לרמה הבאה".

הגארד, המתנשא לגובה 1.85 מ', שיחק את שתי העונות הראשונות שלו במכללות, במדי פטרסבורג קולג' בפלורידה, בין השנים 2010-2012. בשנה השנייה שלו הוא העמיד ממוצעים של 12.5 נקודות (40.0% לשלוש ו-80.0% מהקו) ו-4.0 ריבאונדים. לאחר מכן שיחק במדי Armstrong State University מדיוויז'ן 2 לעונות 2012-2014. בעונה הראשונה באוניברסיטה זו הוא קלע 9.6 נקודות, הוריד 4.3 כדורים חוזרים, מסר 2.7 אסיסטים וחטף 1.6 פעמים בממוצע, ב-27 משחקים. בעונתו האחרונה הוא שיחק 25 משחקים (פתח ב-13) והעמיד ממוצעים של 8.9 נקודות, 2.9 ריבאונדים ו-1.8 אסיסטים ב-24.4 דקות משחק בממוצע.

"הייתה לנו ההזדמנות לראות את קני במיאמי והתרשמנו מיכולת הקליעה שלו, ההגנה שלו והאינטנסיביות שלו", אמר מאמן הירוקים, רמי הדר. " אנחנו רואים בקני השקעה לטווח ארוך ופוטנציאל שהחל להתפתח במיאמי מידנייטס וימשיך את התקדמותו במכבי חיפה ".

"ההחתמה של קני באלינג'ר במכבי חיפה מראה שאנחנו מממשים את תכנית קבוצת הפיתוח שלנו", אמר פדריקו ברודסקי, המנהל המקצועי של המיאמי מידנייטס. "קני הוא שחקן מאוד אנרגטי וחיובי, שנותן הכול בשני צדי המגרש".

באלינג'ר, יליד מיראמר, פלורידה, שיחק בתיכון ב-Hialeah, Floridaונבחר לשחק במשחק האולסטאר של המחוז בשנת 2010.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *