עיריית חיפה ורענן כץ הגיעו להסכם ושמו של ההיכל ברוממה יוחלף ל"היכל רענן כץ"

עיריית חיפה הודיעה הבוקר כי ביום ראשון,21 ליוני 2015 לפנות ערב, יתקיים בהיכל הספורט ברוממה טקס הסרת הלוט מעל השם החדש של ההיכל – שייקרא מעתה:

'היכל רענן כץ'

השבוע נחתם הסכם שיתוף הפעולה בין עיריית חיפה לבין רענן כץ, כאשר שמו של היכל הכדורסל המחודש ברוממה, ישונה וייקרא מעתה 'היכל רענן כץ'.

בהסכם החסות אשר נחתם סוכם שעבור הסכום אותו רענן כץ יעביר מדי שנה, הוא יקבל בתמורה את זכויות השימוש על שם ההיכל. הכסף יועבר לעיריית חיפה למען השקעה בתשתיות הספורט העירוניות. בכל שנה תוארך מסגרת ההסכם לאחר אישור הצדדים.

לאחר חתימת ההסכם בין רענן כץ לבין ראש עיריית חיפה יונה יהב, בסוף השבוע שעבר, אמר ג'ף רוזן, היו"ר והבעלים של מכבי בזן חיפה את הדברים הבאים:

"את תרומתו של רענן כץ לכדורסל הישראלי ניתן לראות בכל הליגה. כבוד הוא לנו ואנו שמחים מאוד, שאולמה הביתי של מכבי חיפה יקרא 'היכל רענן כץ'. ממיאמי לישראל, הנוכחות של רענן מורגשת ואנו מודים לו על תמיכתו בעיר חיפה ובמכבי חיפה. אנו רוצים להודות לראש עיריית חיפה, יונה יהב, כמו גם לצוות הקבוצה, סגן היושב ראש ארנון שירן והיועץ המשפטי מיקי ספרן, שסייעו להוצאה לפועל של המהלך".

ראש עיריית חיפה, יונה יהב: "החלטתי להוציא את שמו של היכל הספורט החדש שלנו למכרז, ואני שמח כי דווקא אדם כרענן כץ היה זה שזכה. חיפה מיצבה את עצמה בירת הספורט של ישראל. אנו גאים במתקנים המצוינים והמודרניים שלנו, ושמחים כי בעלי ההון מוצאים לנכון להעניק את חסותם ותרומתם למען התושבים והעיר."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *