קבוצת ילדים ב' תקרא על שמו של אמיר גרינבוך ז"ל

לפני כחמישה חודשים הלך לעולמו בטרם עת חבר הנהלת מחלקת הנוער של מכבי חיפה כדורסל – אמיר גרינבוך.

אמיר נולד בשנת 1963 בעיר עפולה, למד והתחנך במערכת החינוך בעפולה ושיחק בקבוצת הכדורסל של הפועל עפולה. אמיר היה מדריך וראש גדוד ומרכז בתנועת הצופים . היה מעורב בכל פעילות חברתית שהתקיימה בעיר. כבר מילדותו תרם רבות למען הזולת. במסגרת תנועת הצופים יצא לשרות קרבי בנח"ל ובמהלך השירות יצא לשנת הדרכה בשבט הירקון שברמת גן. לאורך כל שנותיו היה אמיר פעיל חברתי, ממקימי תנועת " דור שלום, יו"ר הנהגת צפון של תנועת הצופים, יו"ר חוות הצופים שברמת יוחנן, חבר מועצת העיר חיפה, יו"ר " אגד ערים לחינוך מיוחד" ויו"ר מועצת המנהלים של ביה"ס אליאנס.

תחום הכדורסל היה מאוד קרוב לליבו, ולאורך כל השנים בהם שיחק בנו אורי כדורסל , היה אמיר פעיל באגודת ביתר אחוזה ואחר כך במועדון הכדורסל  מכבי חיפה. תפקידים אלה עשה בהתנדבות ובאהבה גדולה הן לספורט ובמיוחד לכל אותם ילדים ובני נוער שאותם כל כך אהב. אמיר היה אדם נפלא, חבר יקר, מאיר פנים ותרומתו למועדון, לקבוצות ולילדים הייתה גדולה.

הנהלת מחלקת הנוער החליטה להנציח את שמו של אמיר בקריאת קבוצה על שמו ובקיום טורניר ילדים מסורתי מדי שנה. קבוצת ילדים ב' של המועדון תקרא החל מעונת המשחקים 2015-2016 מכבי אמיר חיפה. בתום עונת המשחקים יקיים המועדון טורניר ארצי לגיל ילדים ב' בחיפה.

יהי זכרו ברוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *