קבוצת הילדות והקט-סל בנות מסכמות עונה מוצלחת

קבוצת הילדות של מכבי חיפה בראשות המאמן עומרי צירלין עשתה השנה היסטוריה כאשר לראשונה  זכתה באליפות מחוז חיפה, ועשתה זאת עם מאזן מושלם של 20 ניצחונות וללא הפסד !

לצד בנות ותיקות שמשחקות יחד כבר מספר שנים (תומר נוב, הילה סבו, רוני צביאלי, איה גרברסקי והילה בלדוך) הצטרפו השנה לקבוצה רותם כץ, יעל שטרן וסהר שגב. את סגל הקבוצה השלימו עמית קופל ששיחקה גם בקבוצת נערות ב' העונה והצעירה המוכשרת תמר זינגר שעדיין משחקת גם בקט סל (כיתה ה').

מתחילת השנה  שם המאמן עומרי צירלין דגש רב על הגנה חזקה ולוחצת ומשחק התקפי מהיר וקבוצתי ולראייה סיימו הירוקות את העונה כמובילות בשתי הקטגוריות הללו.מוטיבציה גבוהה, נחישות, התמדה ובעיקר פרגון בין הבנות – גרמו להצלחות ולרצף הניצחונות המדהים .

כל הבנות התקדמו מאוד השנה ונהנו מתמיכה ועידוד של ההורים גם במשחקי הבית וגם במשחקי החוץ.בשנה הבאה השלד של הקבוצה ינסה להצעיד את קבוצת הנערות ב' לראשונה לפלייאוף העליון בליגה הלאומית.

קט סל בנות

קט סל בנות

 

קבוצת הקט סל בנות של המועדון, בראשות המאמן אסי סירקין, עשתה העונה בדיוק את אותו הדבר וזכתה לראשונה באליפות המחוז כאשר רק פציעתה של אחת השחקניות המובילות, נועה נונו, מעיבה במעט על העונה המצוינת שעברו חניכותיו של סירקין. עם 11 ניצחונות והפסד בודד, קיבעו את מעמדן כקבוצה הבכירה במחוז.

נקודת הפתיחה של הקבוצה הייתה בעייתית ובחודש אוגוסט מנתה הקבוצה כ-7 שחקניות בלבד, אך עם פתיחת בית הספר לכדורסל בנות השנה, בכמה מוקדים בחיפה, הצטרפו במהרה עוד 8 שחקניות וסגל הקבוצה מונה כרגע 15 שחקניות, כאשר לעונה הבאה ימשיכו לפחות 9 מהן ויצטרפו לפחות עוד 5-6 שחקניות חדשות.

את הקבוצה הובילו השנה שחקנית סגל קבוצת הילדות והקפטנית תמר זינגר, נועה נונו ונטע ליכטנטריט. התקדמות משמעותית עשו גם העולות לקבוצת הילדות: ניצן מאיר, שירה קלמנוביץ ומעיין גל שהגיעה מיקנעם.

הפתיעו לטובה טופז מרץ בשנתה הראשונה וכך גם יתר חברותיה לסגל נועה ליפשיץ, תום נוזמן, ספיר אוסקץ', טל גובר ויעל גרונר שהצטרפו לקראת סיום העונה. אופיר הירשנהויז ומיקה דנה משלימות את החבורה הנהדרת של אסי סירקין שהפגינה לאורך כל העונה רוח ספורטיבית, רצינות, עבודה קשה והכי חשוב- גיבוש וקבוצתיות למופת.

בעונה הבאה ימשיכו את דרכן הרוב הגדול בקבוצת הקט סל ואילו יתר הבנות ינסו לשחזר את הצלחתן העונה בקבוצת הילדות.

 

קרדיט גדול ומשמעותי מגיע גם למנהלי הקבוצות אייל נוב (ילדות) ונדב זינגר (קט סל בנות) שעזרו מאד לצוות האימון בכל עניין לוגיסטי כזה או אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *