קבוצת הנוער לאומית של הירוקים סיימה את העונה לאחר הפסד 69-79 לרעננה

ברבע הראשון רעננה עלתה ליתרון משמעותי, אבל ארבע רצופות של קופרברג, יחד עם משחק הגנה אגרסיבי, צימקו לשלוש בלבד. עד לסיום הרבע רעננה הוסיפו שתי קליעות עונשין והרבע נגמר בתוצאה 18-23 למקומיים.

הרבע השני החל מפוזר מאוד בשני הצדדים, שלא ייצרו נקודות בדקה הראשונה, עד שגרינשטיין קלע שתיים מהקו והעלה את האורחים על הלוח ברבע. המקומיים קלעו שבע מהשדה ובצד הירוק רק גרינשטיין קלע (מהקו) ומכבי לא לקחה זריקה מהשדה במשך שלוש וחצי דקות ואבנר יאור הזעיק פסק זמן עשה ירוקים בפיגור 8. שריד קלע מחצי מרחק וקלע סל שדה ראשון ברבע קופרברג הוסיף שתיים יפות. כאשר נותרו ארבע דקות למחצית, רעננה תפרו שתי שלשות רצופות ועלו ליתרון 14. גרינשטיין המשיך לשמור על מאזן מושלם מהקו, אבל הירוקים לא הפסיקו לאבד כדורים ולתת לרעננה ריבאונדים. לאחר סל גדול של רעננה ממסירה לאורך כל המגרש, הירוקים ירדו בפיגור 30-50 למחצית.

הנוער הירוק פתחו את המחצית טוב עם ארבע רצופות, אבל לאחר שתיים וחצי דקות ללא נקודות רעננה ענו בשמונה רצופות. לאחר שתי קליעות עונשין של רעננה הירוקים היו כבר בפיגור 36-63, כאשר נותרו שלוש דקות לרבע השלישי. אביטל קלע שלשה ראשונה לטובת הירוקים, כאשר נותרה דקה וחצי לסיום. הירוקים ניצלו רפיון בהגנה המקומית והרבע הסתיים בתוצאה 46-67 לרעננה.

הרבע האחרון החל בארבע נקודות בירוק, שנלחמו על הכבוד, אך רעננה דאגה לשים שתיים. גרינשטיין נהנה מאסיסט יפה של שריד ושם שתיים בצבע והשלים ריצת 2-13 של הירוקים עוד מהרבע השלישי. הריצה בירוק המשיכה ושתיים של קופרברג כבר צימקו ל-12, אבל שוב הלבנים צלפו מרחוק והפער נשאר משמעותי, שלוש דקות לסיום. קררה הגדיל את מאזנו האישי ל-18 ולמעשה סגר את העונה של הירוקים. למרות מלחמה של מכבי וצמצום משמעותי של הפער, המשחק הסתיים בתוצאה 69-79 ורעננה עלתה לגמר לאחר ניצחון 1-2 בסדרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *