בנות הקט סל זוכות באליפות במחוז אחרי ניצחון על הפועל כאוכב במחזור הנעילה

דרמה, מתח ואתגר ענק במשחק האליפות של בנות הקט סל מול הפועל כאוכב. ביום ראשון האחרון לעיני 100 אוהדים נלהבים עמדה קבוצת הקט סל במבחן האחרון העונה למרות שהבטיחה שבוע קודם את אליפות המחוז.

כאוכב הופיעו למשחק בהרכב החזק ביותר שלה כולל שחקנית חריגת גיל.

מהלך המשחק:

לשישית הראשונה עלו לשחק : זינגר , הירשנהויז, מרץ וגל.

שישית ראשונה שקולה ביותר, מצד אחד זינגר ומהצד השני פאטמה חליל שסיפקה את מרבית הנקודות ברבע. משחק עצבני של שתי הקבוצות שבסיומה תוצאת הרבע 9-9. ניתן לציין את הלחימה בהגנה של הירשנהויז, 2 חטיפות כדור של מרץ לצד 2 נק' אישיות של גל וניהול משחק מצוין של זינגר עם 6 נק' אישיות.

לשישית שניה עלו : מאיר, קלמנוביץ, ליפשיץ וליכטנטריט.

שישית שניה עם יתרון קל לאורחות , כאשר הירוקות קלעו 3 נק' בלבד אך בזמן הקריטי מונעות ריצה מהירה יותר של כאוכב בזכות הגנה מצוינת.

לשישית שלישית עלו : נוזמן, גובר, דנה וזינגר.

האורחות קלעו 15 נק' ברבע בעיקר במתפרצות , למרות חטיפות כדור של גובר (שאף נפצעה קל ונעדרה עד לסיום ) והירוקות רק עם 6 נק' של זינגר בסוף הרבע . משחק אגרסיבי מאוד מצד כאוכב והיתרון גדל וגדל. במחצית המשחק 18-30 לאדומות מכאוכב. במחצית כינס סירקין את השחקניות והרביץ בהם תורה שהוכיחה את עצמה לקראת סוף המשחק.

לשישית הרביעית עלו: מרץ , אוסקץ , ליכטנטריט, וגל.

הקהל עודד וצבע את האולם בירוק אך שחקניות כאוכב לא נבהלו וקלעו 12נק' ברבע מול 3 בלבד של הירוקות. ההפרש נראה דמיוני אך הקהל הירוק ממשיך בעידוד המסיבי, ובסיום הרבע הרביעי הפער עמד על 21 הפרש לטובת כאוכב. נראה אבוד? לא כך חשבו רביעיית הבנות בשישית החמישית .

לשישית זו עלו : דנה, הירשנהויז  זינגר וליפשיץ.

תצוגת הגנה מרשימה של דנה והירשנהויז לצד לחימה בלתי פוסקת על כל כדור מצד ליפשיץ , ואת זינגר כבר הזכרנו? בלחימה אדירה בכל התקפה ונחישות בהגנה, קלעה זינגר 25 נק' אישיות  והייתה בכל מקום על המגרש ברבע זה. הקהל יצא מגדרו וברעש בלתי פוסק עלתה הרביעייה האחרונה למשחק כאשר בתחילת הרבע השישי כאוכב הובילו ב- 5 נק' בלבד.

לשישית השישית עלו : ליכטנטריט, ליפשיץ ,גל ומאיר.

ריכוז מצוין של מאיר עם סל מרשים  מחצי מרחק, הביא את השינוי. גל תרמה בהגנה, ליפשיץ המשיכה בלחימה וליכטנטריט (המטריה האווירית) מוסיפה 5 גגות במהלך השישית.

בנות הקט סל מנצחות 58-51 והן אלופות המחוז .

דרך ההתקדמות של הבנות, בראשות המאמן אסי סירקין, הייתה מדהימה, ניתן לציין שבתחילת השנה הצטרפו לא פחות מ- 9 שחקניות חדשות לקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *