קבוצת הנוער מעפילה לחצי הגמר לאחר ניצחון נוסף על ראשון לציון

לאחר ניצחון במשחק הראשון הגיעו שחקני חיפה לאולם הביתי של ראשון לציון על מנת לסגור את הסדרה ולעלות לחצי הגמר. מתחילת המשחק היה ברור שיתפתח משחק אגרסיבי וצמוד.

הפתיחה הייתה של הירוקים שמתחילת המשחק נטלו את ההובלה והתמודדו התקפה אחר התקפה מול הלחץ הבלתי פוסק של שחקני ראשל"צ בצורה טובה, בעיקר בזכות משחק קבוצתי והנעת כדור חכמה. אבל סיפור המשחק הייתה הגנת הברזל של שחקני חיפה כאשר במחצית לוח התוצאות הראה 17-29 לזכותה.

למחצית השנייה עלו הכתומים של ראשון בידיעה שהפסד והם גומרים את העונה ומהרגע הראשון ניצלו רפיון בהגנת חיפה ולאחר 5 דקות הצליחו לצמצם את התוצאה ל-4 הפרש בלבד. סל המשיך לרדוף סל ובסיום הרבע 48-50 בלבד לזכות חיפה, כאשר ראשל"צ קולעת 31 נקודות ברבע השלישי לעומת 17 בכל המחצית הראשונה.

לרבע הרביעי עלו שחקני מכבי עם אנרגיות מחודשות וחזרו לבסיס, תוך כדי שהם מראים משחק הקרבה בהגנה ולא נתנו לראשון לציון לקחת את ההובלה. 5 דקות לסיום הרבע לחצו החיפאים על הגז והצליחו לייצר מרווח ביטחון של 7 נקודות, דבר שנשמר עד לסוף המשחק.

ראוי לציין את משחק הלחימה של כל שחקני חיפה מבלי יוצא מהכלל. כעת הפנים נשואות לקראת חצי הגמר שיפגיש את מכבי חיפה מול מכבי רעננה, שתיים מהקבוצות הטובות בליגה ועם היסטוריה לא קטנה בשנתיים האחרונות.

בשנה שעברה הדיחה רעננה את קבוצת הנוער בשלב שמינית גמר אליפות המדינה, השנה במסגרת התיכונים הדיחו את נבחרת הריאלי (שרוב שחקני הנוער משחקים בה) בשלב רבע הגמר, בשמינית גמר הגביע השנה הדיחה חיפה את רעננה במשחק צמוד, ובליגה נפגשו עוד פעמיים כאשר לכל קבוצה ניצחון מול השנייה.

ללא ספק צפויה סדרת חצי גמר מותחת ומסקרנת. המשחק הראשון יהיה ביום חמישי הבא ברעננה (בעלת יתרון הביתיות) וביום שני לאחר מכן יפגשו למשחק השני בחיפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *