הירוקים אירחו את ילדי מחלקות הנוער בהיכל הספורט רוממה

אתמול (שלישי) התארחו ילדים מכיתות ה-ו, השייכים למחלקות הנוער של מכבי חיפה ובית"ר אחוזה, לפעילות קהילתית עם שחקני הקבוצה והצוות המקצועי, שנערכה בהיכל הספורט רוממה. הפעילות היא חלק מהפעילות השנתית של מנהלת ליגת העל וקבוצות הליגה.

תחילה הילדים נכנסו והתיישבו על הפרקט, כאשר מנהל הקבוצה, עידו קוז'יקרו, ערך הצגת שחקנים. לאחר מכן, מאמן הירוקים, רמי הדר, הרצה להם מעט על הדרך להיות כדורסלן וחילק אותם לארבע תחנות.

בתחנה אחת תרגלו הילדים שליטה בכדור עם מורן רוט, וויל גרייבס ותומר בר-אבן, בשנייה תרגלו חדירה אל הסל, כאשר הגבוהים של סגנית האלופה ניסו לחסום אותם. את התחנה השלישית העביר מאמן, אברי מונצ'ר וברביעית חנן קולמן, דגן יבזורי, בן רייס וטמיר אריאלי תרגלו עם הילדים זריקה לסל.

"היה נהדר לראות את כל הילדים מגיעים ל"מחנה האימון" של מכבי חיפה", אמר רנה רוז'ו. "זו תמיד ברכה לראות כל כך הרבה ילדים שנהנים משחקני הקבוצה וממני. אנחנו רוצים להודות לכל הילדים שבאו היום"

"הפעילות הייתה חוויה מצוינת עבור השחקנים הצעירים ואין ספק שכל מפגש של שחקני הקט-סל עם שחקני קבוצת הבוגרים מוסיף להם המון ברמה האישית", אמר זיו לוי ממחלקת הנוער של מכבי חיפה. "האירוע היה מתוכנן לתפארת ואנו מודים על ההזמנה ועל היוזמה הברוכה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *