קבוצת הנשים בניצחון 47-71 על נצרת

בפתיחת הסיבוב השני של הפלייאוף התחתון יצאו החיפאיות למשחק חוץ מול הפועל נצרת הסימפטית.

החיפאיות שמגיעות למשחקי החוץ בסגל קצר עלו בחמישייה עם שרי פרליס, שיר רביב, רוני מנצ'ל, רינת זלץ לוין ויעל גולדברגר. פתיחת המשחק הייתה מהוססת מצד שתי הקבוצות (0-0 ב-3 דקות ראשונות) עד אשר התעוררה רוני מנצ'ל עם שתי שלשות וסל בחדירה שנתן לחיפה יתרון קטן 8-11.
עד סוף הרבע חיפה הגדילה הפער ל-8-18, בעזרת עבודה טובה של עדן כהן שעלתה מהספסל והגנה חזקה של רביב (3 חטיפות ברבע).

הרבע השני התנהל סביב העשר נקודות הפרש כאשר לקראת סיום המחצית הוסיפה מנצ'ל שלשה שלישית ועוד שני אסיסטים של זלץ לוין לעדן כהן והפער כבר עלה ל- 20-34 לחיפה במחצית.

המחצית השנייה החלה באותו מקום שנגמרה הראשונה, כאשר האורחות ובעיקר זלץ לוין עבדו בשביל עדן כהן ודחפו כדור אחר כדור פנימה וכהן לא אכזבה עם שורה של מהלכים יפים וחיפה ביתרון 24-42,
בשלב הזה חיפה איבדה את רוני מנצ'ל שסובבה את הקרסול ( דאבל-דאבל ב-20 דקות על המגרש) ואז נכנסו למשחק גם זלץ לוין עם שני סלים יפים, ראשית עם שלשה ובעיקר יעל גולדברגר שניווטה את ההתקפה הירוקה מול האזורית אליה עברה המארחת. הבונוס שקיבלה הייתה שלשה על הבאזר בין הרבעים ובסיום הרבע השלישי 34-57 לחיפה.

עד הסיום שתי הקבוצות הורידו הילוך. שיר רביב עם 6 נקודות יפות ברבע ועדן כהן שהמשיכה להתעלל במארחת, הובילו את חיפה ברבע האחרון ובסיום 47-71, קל מהצפוי לאורחות מהכרמל.

קלעו לחיפה: עדן כהן 27 (7 רב'), רוני מנצ'ל 15 (11 רב', 4 אס'), שיר רביב 10 (7 רב'), רינת זלץ לוין 8 (10 רב', 10 אס'), ליאור ראשית 6 (7 רב'), יעל גולדברגר 5 (6 רב', 5 אס'). שרי פרליס שותפה ולא קלעה אך נתנה הגנה גדולה על כוכבת היריבה סוהיר אבו ערב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *