קבוצת הנוער מעפילה לגמר הגביע לאחר ניצחון 57-77 על בני הרצליה!

אתמול (חמישי) פגשה קבוצת הנוער לאומית של מכבי חיפה את בני הרצליה לחצי גמר הגביע.

הירוקים הצעירים עלו במרץ, אך פגשו מנגד יריבה חזקה שלא נתנה להם לעלות ליתרון משמעותי,  עם הגנה חזקה. מכבי כבר עלתה ליתרון חמש, אבל הרצליה כאמור, לא הייתה קלה בפתיחה ולא אפשרה להגדיל את הפער שצומק לחלוטין מיד ובסיום הרבע השלישי התוצאה עמדה על 13-13. למרות זאת, דקות טובות של קופרברג ושל ארצי סייעו לירוקים לעלות ליתרון לקראת ההפסקה ולאחר שעמית קמרי קלע שתיים בליי-אפ, תוצאת המחצית עמדה על 28-32 לירוקים.

הרבע השלישי היה שקול מאוד (20-21), כאשר גם בו מכבי ניסתה לברוח להרצליה ללא הצלחה ולמעשה שמרה בסופו על יתרון קטן, הרבה בעזרת גיא גרינשטיין שקלע 9 נקודות ברבע, כולל שני מהלכים של סל ועבירה וקבע את תוצאתו על 48-53 לחיפה. הרבע המכריע נפתח בסערה של נתנאל ארצי עם חמש נקודות רצופות שהעלו ליתרון משמעותי ראשון של עשר נקודות והחל מרגע זה ההצגה הייתה כולה בירוק, כאשר גרינשטיין וארצי ממשיכים לקלוע ובצד ההגנתי הירוקים המשיכו לעשות הגנה חזקה. שתי נקודות של ארצי קבעו את תוצאת הסיום, 57-77 למכבי חיפה.

משחק הגמר יערך בקריית אתא, ב-1/4 מול ראשון לציון, שגברה במשחק המוקדם על הוד השרון.

קלעו למכבי: גרינשטיין 21 נק' (6 ריב'), ארצי 20 נק' (6 ריב' ו-3 חט'), קמרי 11 נק', אביטל 7 נק', גור (4 ריב' ו-3 חט') וקופרברג (6 ריב') 6 נק' כ"א, רוור (7 אס') וכהן 3 נק' כ"א. וויסבך, בירמן ושריד שותפו ולא קלעו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *