מכבי בזן חיפה בפעילות קהילתית בעוספיא

שחקני מכבי בזן חיפה, הצוות המקצועי וצוות העובדים, כולל סגן היו"ר ארנון שירן, יצאו  בערב יום רביעי האחרון לפעילות קהילתית בכפר הדרוזי, עוספיא.

בתחילת הביקור הקבוצה עלתה ל"מוחרקה", פסגת הכרמל, אשר ממוקם בה מנזר עם אחת מתצפיות הנוף היפות בישראל. לאחר סיור קצר, אוטובוס הקבוצה הגיע לאולם הכדורסל המקומי, אשר הוקם לפני 12 שנים ומחולק לשני בתי ספר. בית הספר לכדורסל של עוספיא בראשות סמיח ובית הספר של דאליית אל-כרמל הסמוך בראשות אשרף. בבתי הספר משחקים 350 שחקנים ושחקנים ב-8 קבוצות שונות.

המטרה של בתי הספר היא לעודד צעירים וצעירות משני הכפרים לשחק כדורסל ולחנך לספורט כתחביב וכמובן לנסות ולהביא את הכדורסל המקומי בכרמל לרמה הארצית.

תחילה, הציג עצמו קפטן הירוקים הפורש, עידו קוזי'קרו ולאחר מכן הקפטן הנוכחי, דגן יבזורי ושניהם שיתפו את הילדים כמה הם שמחים לבקר אותם ולשתף פעולה עם בית הספר המקומי (ולא בפעם הראשונה). בנוסף, שניהם ציינו שיפה לראות כל כך הרבה צעירים וצעירות שבחרו לשחק כדורסל כפעילות הפנאי שלה.

לאחר השיחה, השחקנים והילדים התחלקו לתחנות שונות, כאשר בכל אחת מהן השחקנים בירוק הובילו פעילות שונה עם הילדים. לקראת סופה של הפעילות התקיימו שני משחקי ראווה, האחד מול הבנים המקומיים והשני מול הבנות.

"אנו רוצים להודות למועדון מכבי חיפה על הביקור המרגש שגרם הרבה שמחה בקרב הילדים", אמר סמיח כיוף, מנהל בית הספר לכדורסל בעוספיא". "מפגשים כאלה גורמים לילדים לחלום להגיע לרמות הגבוהות כי הם רואים את השחקנים שכל הזמן הם עוקבים אחריהם בטלוויזיה, מתאמנים לידם במגרש, זה גורם להם התרגשות רבה ומגביר את המוטיבציה אצלם להתקדם. מקווה שבעתיד נרחיב את שיתוף הפעולה שקיים כמה שנים ובעתיד נראה שחקן מהמועדון שלנו שישחק במכבי חיפה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *