אנטון שוטבין ולירז אריאלי ביקרו בבית הספר היסודי "תל-חי"

שחקני מכבי בזן חיפה, לירז אריאלי ואנטון שוטבין הגיעו בבוקר סוער זה (רביעי) לבית הספר היסודי "תל-חי" בשכונת נווה שאנן, בכדי להיפגש עם ילדים מכיתות ה'-ו', במסגרת הפעילות הקהילתית שמקיימת הקבוצה לאורך כל השנה. המפגש התקיים לעיני כ-100 ילדים, באולם הספורט של בית הספר, המונה כ-500 תלמידים ב-18 כיתות.

תחילה השחקנים הציגו את עצמם וסיפרו על דרכם בקריירה עד כה. לירז סיפר ששיחק מכיתה א' במחלקת הנוער של הירוקים והגיע עד לנבחרת הנוער, כאשר שיחק בקבוצות מהליגה הלאומית ובמכבי חיפה בליגת העל. אנטון סיפר שהחל את דרכו במשגב ולאחר מכן עבר לתל אביב, כאשר בדרך הוא שיחק בכל נבחרות ישראל ואף יצא לשחק בגרמניה.

שני השחקנים סיפרו על אורח החיים שלהם בתור ספורטאים, כאשר בכל בוקר הם קמים ומתארגנים לקראת אימון. לירז ציין שחשוב להיות מאוד קשוב לגוף ולדעת את המגבלות שלו, בכדי להימנע מפציעות. אחת השאלות שעליהן חזרו הילדים מספר פעמים היא כיצד מתמודדים על קללות מהיציע? לירז ענה שאף אדם לא אוהב לשמוע קללות, אבל בתור ספורטאים הם צריכים להתמקד במשחק. אנטון הוסיף שבמהלך משחק לא תמיד שומעים את כל הקולות הבודדים מהיציע ובכל מקרה הכי חשוב זה להתרכז ולהמשיך כרגיל.

"נהניתי מאוד, כיף לבוא, לפגוש את הילדים, לדבר בפניהם ולענות על שאלות", אמר לירז אריאלי."זה חשוב שיכירו אותנו קצת יותר וקצת מעבר לכדורסל".

"הפרויקט של ביקור שחקנים במוסדות חינוך תורם להידוק הקשר בין הקהילה לתלמידים ומהווה מודל לחיקוי לילדים", אמר רני אורן מבית הספר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *