ניצחון נוסף לבנות הקט-סל

מעודדות מהניצחון במחזור הראשון יצאו בנות הקט סל למשחק חוץ מול הפועל כאוכב. כ – 20 אוהדים ירוקים הגיעו למשחק בכאוכב בשעת צהריים מוקדמת  ונתנו לבנות אוירה ביתית. בסיום המשחק חגגו הבנות מהכרמל את ניצחונם השני בליגה מרתקת זו.

את הרבע הראשון פתחו : נטע ליכטנטריט , נעה נונו, שירה קלמנוביץ, וטופז מרץ

רבע ראשון שקול שמסתיים בתוצאה של 6-8 לירוקות כאשר מרץ מדייקת ב 4 קליעות עונשין חשובות. את הרבע השני פתחו : רוני צביאלי , נעה ליפשיץ , ספיר אוסקץ  ותמר זינגר. משחק מסירות יפה בין צביאלי וזינגר כאשר ליפשיץ ואוסקץ  נלחמות בהגנה והפער צמח, ובסיום הרבע 8-17 .

את הרבע השלישי פתחו : נונו, ליכטנטריט, מעיין גל , ואופיר הירשנהויז. נונו בניהול משחק טוב עם 9  נק' ברבע , ליכטנטריט עם 10 נק' ושליטה מוחלטת בריבאונד , ומלחמה על הפרקט של גל והירשנהויז והפער בהפסקה גדל , ותוצאת המחצית 17-36 לכרמליסטיות הירוקות.

את הרבע הרביעי פתחו : צביאלי , ליפשיץ,  אוסקץ  וזינגר. הבנות הירוקות לא הורידו את הרגל מהגז וזינגר עם 12 נק' ברבע,  צביאלי בריכוז נהדר לצד 3 חטיפות ונק' אישיות , והניצחון היה נראה קרוב מתמיד.

לרבע החמישי עלו נונו , מרץ, ליכטנטריט , והירשנהויז.  המארחות צימצמו במעט את הפער , הירשנהויז עם 2 ריבאונדים חשובים וליכטנטריט תורמת עוד 6 נק' אישיות  השאירו את הפער משמעותי התוצאה עומדת על 28-56. את השישית האחרונה פתחו צביאלי , קלמנוביץ, זינגר וגל. הפער המשיך לצמוח והירוקות סיימו את המשחק בניצחון סוחף 28-67.

נאחל לבנות ולמאמן אסי סירקין הצלחה  בהמשך הדרך.

קלעו : זינגר  24 נק , (6 רי', 4 חט')  ליכטנטריט 16 נק' (7 רי', 1 אס', 1 חטי ) נונו 13 נק' (2 אסי')  צביאלי 8 נק' (3 רי', 3 אס') , מרץ 4 נק' (2רי') ליפשיץ 2 נק' . כן שותפו ותרמו רבות בהגנה:  קלמנוביץ (2 רי') , אוסקץ , הירשנהויז  (2 רי') וגל .

סטטיסטיקה: אורי ליכטנטריט

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *