ניצחון יפה של נערות א' במשחק קשה בנתניה

ביום שבת, יצאה קבוצת נערות א' לאומית, בהדרכתה של ורדה כהן, למשחק חוץ קשה בנתניה.

הירוקות היו חייבות לנצח על מנת להישאר בתמונת הפלייאוף העליון וחניכותיה של כהן קיבלו זריקת מרץ מכיוון לא צפוי.עם פתיחת המשחק נכנסו לאולם נציג נבחרת ישראל גד ריבובסקי וכוכב העבר טל ברודי אשר הגיע כדי לשמח את תם בן חמו החיפאית אשר מעריצה את השחקן.

בהשראתו של ברודי פתחה חיפה ובעיקר בן חמו בבליץ אדיר וברבע בלתי נשכח, קלעה חיפה 35 נקודות לעומת 16 של נתניה כאשר בן חמו לבדה קולעת 17 נקודות, אחת יותר מכל נתניה גם יחד.לאחר ששכחה ההתלהבות של האורחות נכנסו המקומיות למשחק ולאט לאט נגסו בפער בעזרת לחץ על הכדור וצליפות מחוץ לקשת. הירוקות התעייפו מעט ובמחצית 31-44 כאשר בן חמו מובילה את חיפה עם 21 נקודות.

הרבע השלישי נפתח בהתלהבות מקומית וכשנותרה דקה לסיום הרבע התוצאה עמדה על 49-50 בלבד לחיפה.כאן התעוררה ליאור ראשית אשר קלעה 4 נקודות עד סיום הרבע ועוד 4 בתחילת הרבע הרביעי והשלימה ריצת 0-8 פרטית וכבר 58-49. סל מרחוק של שיר רביב ועוד אחד נוסף של בר נחום השלימו 12-0 ירוק ובעצם חרץ את גורל המשחק כשעד הסיום גם רולה חאג' מוסיפה סל נאה בחדירה.בסיום 75-62 כשחיפה צולחת מבחן אופי במגרש קשה מאד.

ניצחון  ביום ראשון (שעה 19:00 רח' ביכורים 19)  נגד הפועל כפר סבא יקבע האם לראשונה בהיסטוריה תעלה חיפה לפלייאוף העליון בנערות א' מהמקום השלישי או שתישאר מחוץ לפלייאוף במקום החמישי במקרה של הפסד. בואו לעודד!

קלעו לחיפה: תם בן חמו 27, ליאור ראשית 22, שיר רביב 10, רולה חאג' 7, אופיר סופר 3, בר נחום, יובל שעיבי ושירה רום 2 כ"א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *