שחקני מכבי בזן חיפה מבקרים במרכז "אלווין"

ביום חמישי 4.12.14 הגיעו שחקני מכבי בזן חיפה דגן יבזורי ויפתח זיו למרכז התעסוקה של אלווין בחיפה, במסגרת פעילויות ההתנדבות בקהילה של הקבוצה. אלווין היא עמותה המספקת שירותים למעל ל-3,000 אנשים עם מוגבלויות ונותנת ליחיד ולקבוצה כלים ותמיכה הנדרשים על מנת לשפר את מידת עצמאותם ותפקודם בתוך הקהילה.

את הביקור במערך התעסוקה יזם שי ברוך, שחקן כדורסל לשעבר המתנדב באלווין חיפה מזה 15 שנים ומפעיל מידי שבוע את חוג הכדורסל. במערך התעסוקה ישנם כ-110 מקבלי שירות המגיעים מידי בוקר למרכז ועוסקים בעבודות ובחוגים שונים.

במערך קיימים שני מפעלים קטנים, האחד מפעל ייצור מלח עם תבלינים והשני מפעל הדפסות על בגדים, בשני מפעלים הללו עובדים מקבלי השירות מידי יום. ובנוסף, ישנם חוגים כגון: גינון, כדורסל, יצירה שבהם הם משתתפים.

הביקור היה מרגש מאוד, מקבלי השירות קיבלו את השחקנים בחום ובאהבה רבה. תחילה השחקנים עברו בין המחלקות השונות, שוחחו עם האנשים השונים, ענו על שאלות,  חילקו חתימות, הצטלמו ולאחר מכן יצאו לשחק ביחד במגרש הכדורסל.

יבזורי וזיו היו נרגשים מאוד, סבלניים ונתנו תשומת לב לכל אחד ואחת שניגשו לשוחח אתם.

השחקנים יצאו מאוד מסופקים מהיום הזה, יפתח זיו אמר: "הפעילות הייתה מאוד מעניינת, להכיר עולם קצת שונה ממה שאנחנו רגילים. ללא ספק זאת הרגשה טובה ומיוחדת לעשות טוב על הלב לאחרים".

שי ברוך: "זה מחמם את הלב, החיבור של דגן ויפתח עם מקבלי השירות פשוט מדהים, תודה רבה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *