קבוצת הנשים בניצחון חוץ על הפועל נצרת

קבוצת הנשים של מכבי חיפה יצאה למשחק חוץ בנצרת נגד הפועל המקומית. האורחות הגיעו למשחק בסגל קצר מאד מאחר וחסרו את עלית כהן (פציעה בברך) וכנרת קרן (חו"ל). גם ליאור ראשית הייתה אמורה לזכות למנוחה מלאה במשחק וכך בעצם מנה הסגל של עומרי צירלין 6 בנות כשירות לחלוטין.

לאחר פתיחה שקולה (6-6) התעוררו זלץ לוין ורוני מנצ'ל שקלעו ביחד 15 נקודות ברבע ומכבי חיפה הוליכה בסוף הרבע הראשון 14-25. ברבע השני המשיכו המקומיות להפציץ משלוש באחוזים נמוכים וחיפה ניצלה זאת כדי להשתלט על ריבאונד ההגנה ולרוץ למתפרצות קלות בראשות שיר רביב ושרי פרליס עם 6 אישיות לכל אחת ברבע. במחצית 25-49 כאשר זלץ לוין עם 16 נק', רוני מנצ'ל עם 9 נק' ושיר רביב עם 8 נק' הוליכו את חיפה.

ברבע השלישי פציעה של רוני מנצ'ל ובעית עבירות של עדן כהן (4) "אילצה" גם את ליאור ראשית לעלות לשחק וזו החזירה עם 4 נקודות מהירות אך שליטה של נצרת בריבאונד ההתקפה לאור עייפות האורחות הורידה מעט את ההפרש. עדן כהן שהתעוררה בזמן שמרה על טווח ביטחון 43-64 לחיפה בסוף הרבע השלישי.

הרבע הרביעי התנהל על מי מנוחות כאשר הפער לא יורד מ-19 נקודות ושתי הקבוצות התעסקו בשלהן, נצרת במזעור נזקים וחיפה בהימנעות מפציעות. בסיום 61-83 לחיפה שלאור הסגל הקצר יכולה להיות מרוצה, מה גם ששלוש שחקניות השיגו דאבל-דאבל במשחק.
נצרת יכולה להתעודד ממשחק מצוין של סוהיר אבו ערב.

קלעו לחיפה: רינת זלץ לוין 21 (23 רב'!, 8 אס'), שיר רביב 19, עדן כהן 14 (13 רב'), שרי פרליס 12, רוני מנצ'ל 11 (14 רב', 7 אס'), ליאור ראשית 4, יעל גולדברגר 2 וניהול משחק מצוין (8 רב' 8 אס').

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *