שחקני מכבי בזן חיפה ביקרו בחטיבת הביניים שיפמן

היום (חמישי) הגיעו שחקני מכבי בזן חיפה, אלכס צ'וברביץ' ואייק אופייבו, לחטיבת הביניים "שיפמן" בטירת הכרמל, במסגרת פעילויות ההתנדבות בקהילה של הקבוצה.

תחילה נכנסו השחקנים לחדר המורים של בית הספר בו חיכו להם מורים נלהבים ונרגשים כמעט כמו התלמידים, שוחחו, הצטלמו עם השחקנים וקיבלו אותם בסבר פנים יפות, בחום ובאהבה. לאחר מכן נכנסו לאודיטוריום בית הספר שהיה מלא בכל שכבת כיתות י' הנרגשת שקיבלו אותם במחיאות כפיים סוערות.

השחקנים הציגו את עצמם וסיפרו על הדרך שעשו, צ'וברביץ' סיפר לנערים שתחילה שיחק כדורעף ובגיל 19 החליט לעבור לענף הכדורסל, הוא סיפר כי הסביבה הקרובה והרחוקה אינה האמינה בו אך הוא הלך עם חלומו למרות שהדרך הייתה מלאה בקשיים ולמרות שעבר כ- 15 קבוצות ב 7 שנים, העבודה הקשה וההתמדה השתלמו והוא הפך לשחקן חמישייה בליגת העל.

אופייבו סיפר שהוא משחק כדורסל כבר 8 שנים, שיחק בדרום אמריקה ובאירופה וכעת הוא נמצא בעונתו השנייה בישראל וזוהי ללא ספק המדינה בה הוא הכי נהנה לשחק כדורסל.

שניהם ענו לשאלותיהם של הנערים, סיפרו על אורך חיים של שחקן, יחסים עם המאמן, על אלימות בספורט, על האימוני הכושר הגופני מלבד האימונים בקבוצה ועל  משמעת עצמית. חלק מהמשמעת סיפרו השחקנים זה לישון מינימום 8 שעות בלילה, לאכול בריא ומסודר, לעשות וויתורים על בילויים וחברים ואלו הדברים שבסופו של דבר יובילו להצלחה.

לאחר מכן יצאו השחקנים יחד עם התלמידים למגרש הכדורסל של בית הספר, שם ערכו תחרות קליעות קצרה והצטלמו עם השחקנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *