שחקני מכבי בזן חיפה ביקרו בבית הספר היסודי "רוממה"

הבוקר (רביעי), הגיעו שחקני מכבי בזן חיפה, רנה רוז'ו ותומר בר-אבן, לבית הספר היסודי רוממה, במסגרת פעילויות ההתנדבות בקהילה של הקבוצה ובעזרת שיתוף הפעולה של רשות הספורט העירונית.

השניים הגיעו לבית הספר בשעות הבוקר במטרה לשוחח עם הילדים בשכבות ג' – ה' ולשחק מול מספר ילדים המשחקים בקבוצות בחיפה, כולל בקבוצות צעירות של מכבי חיפה, שקיבלו הזדמנות לשחק מול שחקני ליגת העל.

בר-אבן סיפר כי את תחילת דרכו עשה כג'ודוקא, אך מהר מאוד התגלגל לכדורסל. תחילה הוא שיחק בקבוצת הנוער של מכבי תל אביב, לאחר מכן שיחק בליגה הלאומית ובשנתיים האחרונות במדי הירוקים. רוז'ו סיפר לילדים כי התחיל לשחק כדורסל כבר בגיל 7 , עם השנים שיחק ארבע עונות במכללה ובקבוצה בליגה המקסיקנית  וזו השנה הראשונה שלו בישראל ובמכבי חיפה.

כשהילדים שאלו את השחקנים, מהו אורח חיים של שחקן כדורסל, הם סיפרו כי מלבד שעות האימונים המרובות בשבוע הם מתאמנים בחדר הכושר ושומרים על תזונה בריאה הכוללת הרבה ירקות ופירות. השחקנים טענו שיש לעשות וויתורים רבים על בילויים ועל חברים, אך בטווח הארוך זה משתלם, ההתרגשות לפני העלייה למשחק והאהדה הגדולה של הקהל, שווה הכול.

אחרי שהתלמידים סיימו לשאול שאלות ולשמוע את תשובות השחקנים, שיחקו בר-אבן ורוז'ו שני משחקים קצרים מול חמישה ילדים בכל פעם. האירוע הסתיים כאשר השחקנים התפנו לחלק חתימות ותמונות לילדים הנרגשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *