קבוצת הילדות של מכבי חיפה זכתה בטורניר "אתנה" בכרמיאל

ביום שבת 27.9 יצאה קבוצת הילדות של מכבי חיפה לטורניר מרובע בחסות "אתנה" ובהשתתפות קבוצת הישגי כרמיאל (שאירחה את הטורניר), עירוני נהריה והפועל גליל עליון. ביציעים נראו הורים רבים, אשר באו לראות את קבוצת הילדות המחודשת, בטורניר אשר היווה עבורן מבחן כוח ראשון לעונה זו.

חצי הגמר

במשחק הראשון פגשו החיפאיות את גליל עליון במה שהסתבר כמשחק בין שתי הקבוצות החזקות בטורניר.הפתיחה היתה שקולה כאשר בחיפה בלטה התקפית, עמית קופל, עם עזרתן של הילה בלדוך ורוני צביאלי ובסיום הרבע הראשון התוצאה עמדה על, 11-12 לחיפה. ברבע השני עלו מהספסל להופעת בכורה בירוק גם סהר שגב (טבעון) ורתם כץ (קרית חיים) וניכרה ההתרגשות בקרב שתיהן. גליל פתחה טוב יותר את הרבע ועלתה ליתרון ראשון ותוצאת המחצית עמדה על 20-21 לגליל.

ברבע השלישי המשיך להתנהל הקרב המותח כאשר אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לברוח לשנייה.במצב של  29-30 לגליל ברבע הרביעי  החליט המאמן עומרי צירלין לזרוק למערכה את תמר זינגר הצעירה (כיתה ה'). זינגר לקחה את ההזדמנות בשתי ידיים ועם הגנת ברזל בצד אחד (3 חטיפות) על רכזת היריבה וסיומות מוצלחות של מתפרצת בצד השני, הטיסה את חיפה לריצת 12-2 בדרך ליתרון מבטיח, 41-32 שהכריע למעשה את המשחק. עד הסיום הקבוצות החליפו סלים ובסיום ניצחון 47-36 לחיפה שמעלה אותה לגמר נגד נהריה שגברה על כרמיאל במשחק המקביל.

קלעו לחיפה : עמית קופל 14 נק' (ריב'), הילה בלדוך  12 נק' רוני צביאלי 10 נק', (9 ריב' ו-7 אס') תמר זינגר 5 נק', הילה סבו  4 נק' ותומר נוב 2 נק'. כן שותפו : נועה רוזנברג, עדן פאר, סהר שגב, רתם כץ ואיה גרברסקי.

מאמן הקבוצה, הקפטניות והגביע

מאמן הקבוצה, הקפטניות והגביע

 

משחק הגמר

במשחק הגמר פגשו הבנות את נהריה.

הבנות עלו נחושות לסגור עניין ומהר וכבר מן הפתיחה עבד הלחץ החיפאי והחניכות של עומרי צירלין רצו ל-0-15 מהיר בהנהגתה של הילה סבו עם 6 נקודות מהירות ושל סהר שגב עם 4 נקודות משלה.

כשהבין לאן נושבת הרוח, שיתף צירלין את כל 14 שחקניות הסגל באופן שווה עד סיום המשחק אשר הסתיים בניצחון מהדהד 18-52. כל שחקניות הסגל השתתפו בחגיגה. בסיום הניפו את הגביע צמד הקפטניות תומר נוב והילה בלדוך לקול תשואות הקהל הרב שהגיע מחיפה.

קלעו לחיפה: הילה סבו 12 נק', נועה רוזנברג 8 נק', הילה בלדוך וסהר שגב 6 נק' כ"א, תמר זינגר  5 נק', איה גרברסקי ורינת פינק 4 נק' כ"א, עדן פאר, רתם כץ ועמית קופל 2 נק' כ"א ורוני צביאלי 1. כן שותפה : יעל שטרן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *