מסיבת עיתונאים לכבוד הקפטן הפורש והמאמן החדש

מכבי בזן חיפה ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים מיוחדת לכבוד פרישתו של הקפטן, עידו קוז'יקרו ולרגל מינוי של מאמן הקבוצה, רמי הדר. במהלך מסיבת העיתונאים הוקרן סרטון מרגש לסיכום הקריירה של עידו באדיבות ספורט 5.

הסנטר הפורש פתח את דבריו ואמר: "אני לא מתכוון להתרגש פה יותר מדי, אבל אני חושב שזה חזק ממני, תודה לכולכם שבאתם. כתבתי משהו ואני מקווה שאני לא אשבר באמצע, קיר בטון בכל זאת…". הקפטן הודה למשפחתו, לאנשים שפגש לאורך הקריירה ולאוהדי הכדורסל הישראלי: "אוהדי הכדורסל בישראל, שקיבלתי מהם כבוד עד היום וזה לא מובן מאליו, אני רוצה לומר שאני מעריך את זה וזו הזדמנות לומר תודה".

קוז'יקרו התייחס גם לסיבות לפרישתו: "ביני לבין עצמי וביחד עם משפחתי ידעתי שאם אני אשחק זה רק עוד עונה אחת, הגוף שלי כבר נתן את אותותיו עם שחיקה של קריירה מאוד אינטנסיבית, שאני גאה עליה. כשהגיעה ההצעה ממכבי חיפה, הייתי צריך לקבל החלטה שהיא לכאורה לא קלה, אבל אני חושב שכשחקן יש לי את הפריבילגיה לפרוש לאחר שהפסדתי אליפות בשנייה האחרונה, הייתי מעדיף לפרוש עם אליפות אבל אם לא אז לפחות בצורה כזו".

הבעלים של המועדון, ג'ף רוזן התייחס לפרישתו של הקפטן החיפאי: "עידו הוא דמות בכדורסל הישראלי. הלב והנשמה שלו הביאו למכבי חיפה את האליפות הראשונה בתולדותיה, ורוח הלחימה שלו שמרה אותנו בקרב גם בגמר העונה". הבעלים גם התייחס לתפקיד העתידי של עידו בתור מנהל הקבוצה: "אני בטוח שהוא יצליח וייהנה בתפקידו החדש כמנהל קבוצה. אנחנו לא יכולים להיות שמחים יותר שמכבי חיפה היא חלק מהקריירה החדשה שלו". גם סגן היו"ר, ארנון שירן, בירך את מנהל הקבוצה החדש: " יש לך את היכולת המולדת לסחוף אחריך בעיקר ברגעים הקשים ואתה נכנס לפנתיאון הכדורסל הישראלי כאחד השחקנים הגדולים. מה שאנחנו עושים כאן זה צעד גדול בשבילך עידו וצעד גדול גם בשבילנו. מעבר לזה עידו, אני רוצה להגיד לך שאני מאוד אוהב אותך ומאוד שמח שאתה אתנו".

מסיבת העיתונאים התכנסה גם לכבודו של המאמן החדש, רמי הדר שאמר: "מכבי חיפה זה בית עבורי ואני שמח להצטרף למועדון. הקבוצה שאני רואה בעיני רוחי היא קבוצה לוחמת וקשוחה שתמשיך להביא גאווה לאוהדים ולעיר". הבעלים, ג'ף רוזן, בירך את המאמן החדש: "רמי מאמין במשמעת, והוא מצפה מהשחקנים שלו שהם יתנו את כל מה שהם יכולים כל עוד הם דורכים על הפרקט. אני נרגש ובטוח שרמי הוא המתאים למכבי חיפה". סגן היו"ר, ארנון שירן התייחס לכך שהדר נבחר למאמן העונה בליגה הלאומית: " זה שהוא נבחר למאמן העונה בליגה הלאומית וזה לא מפתיע. השחקנים מאוד אוהבים אותו וברור לי לגמרי שהוא הולך להיות אחת ההפתעות הכי גדולות בליגת העל. אני משוכנע שהוא יצליח פה ואני חושב שעשינו רכש להרבה שנים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *