יותר מ-10 אלף ש"ח גוייסו לחיפה הופס

מכבי בזן חיפה, אלופת המדינה לעונת 2012-13, ערכה היום באולם רפפורט בחיפה אירוע התרמה לפרויקט הקהילתי "חיפה הופס לילדים" במהלכו גייסה יותר מ-10,000 שקלים לטובת ילדים ונוער מעוטי יכולת, בסיכון ובעלי צרכים מיוחדים מחיפה ומהסביבה. באירוע, ששיאו היה הקרנת סרט האליפות בן שעה וחצי שהופק בארה"ב, נכח ראש עיריית חיפה יונה יהב, בעלי הקבוצה ג'ף רוזן, מאמן הקבוצה, דני פרנקו, הצוות המקצועי, שחקני הקבוצה וכמו כן גם מאמן הקבוצה בעונה שעברה ומאמן הפועל ירושלים כיום בראד גרינברג ואנשים נוספים מחיפה ועולם הכדורסל.

ג'ף רוזן נאם על הבמה ואמר: "זה כבוד גדול בשבילי להיות כאן. אני זוכר שכשהגעתי לישראל וערכתי את מסיבת העיתונאים הראשונה, השאלה הראשונה שנשאלתי היתה 'לכמה זמן אתה מתכוון להישאר?'. לא הבנתי את השאלה. במהלך מסיבת העיתונאים הבטחתי מספר הבטחות לעיר ולאוהדים. שבע שנים אחר כך מימשנו אותן: אמרנו שנבנה קבוצה מנצחת שתחזיר את המסורת של מכבי חיפה ועשינו זאת. אמרנו שנבנה ארגון וקבוצה שהאוהדים יוכלו להתגאות על הפרקט ומחוצה לו ועשינו זאת. אמרנו שנשפץ את רוממה והודות לראש העיר יונה יהב עשינו זאת. העפלנו לפלייאוף 5 פעמים ב-7 שנים כולל שתי הופעות בגמר הגביע, שני גמרים וכמובן האליפות". לאחר נאומו של ג'ף רוזן, עלו על הבמה גם ראש עיריית חיפה יונה יהב, קפטן הקבוצה עידו קוז'יקרו והגברת אוקי לב, מנהלת צפון בארגון "וריאטי".

אנו, במכבי חיפה מאמינים בקידום הקהילה ופועלים במרץ למען החברה, ולכן בעונת 2008/09 הוקם הפרויקט "חיפה הופס לילדים" לילדי חיפה והסביבה. הפרויקט הוא יוזמה משותפת של קבוצת הכדורסל מכבי חיפה והתאחדות הקהילות היהודיות, מטרווסט, בארצות הברית.
מועדון הכדורסל מכבי חיפה מאמץ ארגונים, עמותות ומוסדות של ילדים בסיכון, מיעוטי יכולת ובעלי צרכים מיוחדים. הודות לתורמינו, בשש שנות פעילות חולקו למעלה מ-20,000 כרטיסים לילדים ובני נוער במצוקה למשחקי הבית של מכבי חיפה. אנו רואים חשיבות עליונה בקשר עם הילדים, ולכן השחקנים דואגים לבקר את הילדים ובני הנוער במוסדות בהם הם שוהים, בסביבה הטבעית שלהם.

מכבי בזן חיפה מודה לאתו"ס, גרג, פרחי שושנה, מנדי בלונים ודפוס הולינגר על תרומותיהם לאירוע.
לצפייה בכל התמונות לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *