אבנר יאור מונה למאמן קבוצת הנוער לאומית

מחלקת הנוער של מכבי חיפה הודיעה שמאמן ליגת העל בעבר, אבנר יאור, מונה למאמן קבוצת הנוער הלאומית הבכירה מכבי אסי חיפה.

יאור, 43, אימן בעבר את עירוני רמת גן והפועל עפולה, וכמו כן שימש כעוזרו של דרוקר בגליל עליון, ריטאס וילנה והפועל ירושלים עימה זכה ביול"ב קאפ. בעבר אימן יאור את קבוצת הנוער בראשון לציון וזכה עם הקבוצה באליפות המדינה. כשחקן, לקח יאור חלק בעונת האליפות ההיסטורית של גליל עליון וזכה גם בגביע המדינה.

מכבי אסי חיפה סיימה העונה את דרכה בשמינית גמר אליפות המדינה, כשהפסידה בתום מפגש כפול למכבי רעננה. בתום העונה הסדירה סיימו הירוקים במקום הרביעי במחוז צפון עם מאזן 5-17, אך כאמור זה לא הספיק מול רעננה שזכתה לאחר מכן באליפות המדינה.

"ב-15 השנים האחרונות אני מאמן בליגות הבוגרים הבכירות ויחד עם זאת החיבור לחבר'ה הצעירים תמיד היה קיים אצלי", אמר אבנר יאור. "ראיתי אפשרות להצטרף למועדון שהוא אחד הבכירים בארץ בכל הקשור להתנהלות ומקצוענות, וזו הזדמנות מאתגרת עבורי".

יו"ר מחלקת הנוער, אילן בק אמר: "אין ספק שמינוי אבנר הוא מהלך משמעותי מאוד במחלקת הנוער ומסמן כמה דברים. הרצון שלנו להשקיע את המיטב בנוער המצוין שיש לנו יחד עם הסתכלות ספציפית מאוד על כישרונות האגודה שיקבלו גם אימונים אישיים מאבנר. ניסיונו של אבנר ברמות הגבוהות ביותר של אימון בכדורסל הישראלי מאפשר לו לטפל נכון בממשק הכה חשוב של מעבר מגיל נוער לבוגרים ותקוותי שמהלך זה יסייע בשילוב עתידי של מסיימי הנוער המוכשרים בקבוצה הבוגרת."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *