מכבי מפסידה בגן-נר במחזור הפתיחה של הליגה הבלקנית

מכבי חיפה יצאה הערב (שלישי) לגן-נר, למשחק במסגרת המחזור הראשון של הליגה הבלקנית Delasport, מול הפועל גלבוע/גליל. בשבת מכבי תארח את נהריה ברוממה למחזור השני של הבלקנית.

הרבע הראשון התחיל מפוזר יחסית בשני צידי המגרש, אצל הירוקים היה זה דאו שהיה דומיננטי מהפתיחה, יחד עם סורקין ונאש שקלעו את כל 15 הנקודות בירוק ברבע הראשון יחד. בצד האדום זה נראה טוב יותר עם 21 נקודות בראשות בלקשיר שסיים את הרבע עם 5 אישיות. הרבע השני החל עם שליטה של המקומיים שעלו ליתרון 9, למרות חזרה יפה של מכבי עזרת בן שימול ודאו, גלבוע/גליל על ליתרון דו ספרתי שהירוקים לא הצליחו למחוק עד להפסקה ובמחצית לוח התוצאות הראה 34-49.

הרבע השלישי נפתח עם הרבה עצבים, כאשר בן שימול קיבל טכנית וירד אל הספסל להירגע, דווקא מאז הירוקים נראו קצת טוב יותר ודקות טובות של דאו וסורקין הצליחו לצמק קצת, אבל השופטים שרקו בלתי ספורטיבית לחובתו של צ'וברביץ' והמקומיים ניצלו זאת לריצה נוספת שהסתיימה ב-55-68 בתום הרבע עם שלשה של קאזינס. הרבע המכריע החל עם בריחה של גלבוע ל-17 הפרש, הירוקים קצת התעוררו והצליחו שוב להוריד את הפער לחד ספרתי, אבל גלבוע לא נתנו למשחק לברוח להם ובסיום ניצחו 81-92.

״אני מאמין שלא היינו טובים בלא מעט אספקטים. לא שיחקנו טוב בהגנה ורואים שלא שיחקנו 3-4 שבועות" סיכם דניאל סאואנה. "לא הגבנו מהר מספיק וטוב מספיק, הטיימינג לא היה טוב הערב. המשחק הבא שלנו ביום שבת ואני בטוח שנשפר את המשחק שלנו כבר מול נהריה״.

״לאורך המשחק כן הצלחנו לצמק את הפער, אבל בכל פעם לא היינו מספיק מרוכזים כדי ממש לחזור למשחק", הוסיף כריס דאו. "הם הצליחו פעם אחר פעם לחזור לפער דו ספרתי ולמרות שלא וויתרנו ממש עד הסוף זה לא הספיק״.

קלעים בירוק: דאו 23 נק', נאש 22 נק' ו-6 ריב', סורקין 16 נק' ו-7 ריב', סמית' 11 נק' ו-8 ריב', צ'וברביץ' 4 נק', בן שימול 3 נק' ובריסקר 2 נק'. ואלדז וכהן שיחקו ולא קלעו.

צפו במהלכים נבחרים בירוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *