צילום: לילך וויס, מנהלת הליגה

מכבי מפסידה לגלבוע/גליל במשחק אימון בגן נר

מכבי חיפה יצאה היום (שישי) לגן-נר, למשחק אימון מול הפועל גלבוע/גליל. הירוקים חסרו את אפשואו וסמית' שעדיין לא סיימו את תקופת הבידוד מאז שהגיעו לארץ.

המשחק החל טוב יותר בצד של המקומיים שעלו אינטנסיביים יותר, אבל הירוקים חזרו לעניינים במהרה, בעיקר עם נקודות עונשין של אנדרוז. וורקמן גם הוא נכנס לעניינים, אבל סורקין עם שלשה היה זה שהעלה את מכבי ליתרון ראשון, 11-13 לאחר שבע דקות. שני המאמנים החלו בשרשרת חילופים ותומר אסייג הצעיר קלע שתי קליעות עונשין וקבע 13-16, סרור עם שתי נקודות משלו קבע את תוצאת הרבע הראשון, 15-16 למכבי חיפה.

קולמן מגלבוע קלע את שתי הנקודות הראשונות ברבע השני, אך מכבי התאוששה עם ריצת 0-8. המקומיים לא נתנו למכבי לברוח ובעזרת זיו וקולמן חזרו לעניינים במהרה. גרנט עם נקודות ראשונות במדים הירוקים קלע שתיים והעלה את מכבי ליתרון 27-31, אך ריבוי עבירות בירוק שלח את הירוקים לפסק זמן, 4:09 למחצית. המשחק החל להיות מפוזר יותר, גלבוע ניצלו זאת לעלות ליתרון נקודה, 2:12 דקות למחצית. גלבוע המשיכה את הריצה והגדילה אותה כבר ל-0-10 עד למחצית שהסתיימה בתוצאה 33-42 להפועל גלבוע/גליל.

גם את המחצית השנייה גלבוע פתחו עם שתיים מהירות, גרנט רשם נקודת עונשין וקצת עצר את הריצה בלבן. אמיתי תפר שלשה וצימק שוב את הפער לתשע, מיטשל עם נקודת עונשין החזיר את ההפרש לדו ספרתי. סורקין עם שלשה שניה עלה לשש נקודות אישיות, גלבוע בתגובה קלעו חמש רצופות ועלו שוב ליתרון 12, ארבע וחצי דקות במחצית השנייה. אנדרוז המשיך להיות מושלם מהקו (6/6), לאחר עבירה שלישית של יפתח זיו שהוחלף, מור עם חסימה יפה שלח את בריסקר למתפרצת שהסתיימה בעבירה ושתי קליעות עונשין לגארד הירוק. שתי הקבוצות החלו לדייק יותר, גלבוע מתחת לסלים ומכבי מחוץ לקשת, בריסקר עלה כבר ל-11 אישיות ומור עם נקודות עונשין הוריד שוב את ההפרש ל-9. עד לסיום הרבע השלישי גיל בני קלע מחוץ לקשת וקבע 52-65 למקומיים.

הרבע האחרון נפתח עם שתי שלשות של גלבוע שעלו ליתרון שיא של 19, גרנט הניח שתיים מריבאונד התקפה בתגובה, אך גם סרור עשה את אותו דבר מיד בצד השני. סורקין, שכבר קלע העונה בגן נר 6 שלשות במשחק, רשם את השלישית שלו במשחק האימון, גרנט הוסיף סל ועבירה וצימק ל-13, חמש וחצי דקות לסיום. גרנט הוציא עוד עבירה ושוב קלע שתיים מהקו, בני הגיב בשתיים משלו, אך גם עשה עבירה חמישית ושלח את אנדרוז לעוד שתי קליעות עונשין שקבעו 64-75, ארבע וחצי דקות לסיום. הגנה טובה מאוד בירוק-לבן שלחה את יונתן למתפרצת שהסתיימה בשלשה וצימקה את הפער ל-8, ליובין הזעיק פסק זמן בתגובה. הירוקים ניסו, אך לא הצליחו לחזור ובסיום גלבוע/גליל מנצחת 74-89.

וורקמן 15 נק' ו-7 ריב', אנדרוז 14 נק' ו-5 אס', גרנט 12 נק' ו-6 ריב', בריסקר 11 נק', סורקין 9 נק' ו-5 ריב', מור 8 נק' ו-6 ריב', אמיתי 3 נק' ו-8 ריב' ואסייג עם 2 נק'. פישר, רומנוב, אלון ונג'ר שותפו אף הם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *