צילום: שלומי טובה מכבי חיפה כדורסל

"אנחנו רוצים להמשיך מאיפה שהפסקנו"

מכבי ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים מקוונת לרגל חידוש עונת 19-20 בה השתתפו מנכ"ל הקבוצה אסף רוזנבלט, מאמן הקבוצה, דניאל סאואנה וקפטן הקבוצה, ווילי וורקמן.

"כל השחקנים החדשים שהבאנו הם שחקנים שאנחנו מכירים כבר זמן מה ואנחנו חושבים שהם שחקנים טובים", אמר מאמן הקבוצה. "ברור שזו קבוצה חדשה אבל אני סומך על הזרים ובמיוחד על הישראלים שהוכיחו את עצמם טוב מאוד השנה ואת היכולת שלהם לשחק כקבוצה. אני בטוח שחמשת השחקנים החדשים יתנו תפוקה ושנהיה תחרותיים ונמשיך מאיפה שהפסקנו. אני מבטיח שנשחק כדורסל קבוצתי טוב כמו ששיחקנו כל העונה, אבל אי אפשר להבטיח שנהיה בפיינל פור. אנחנו מציבים לעצמנו מטרות קצרות טווח, בשלב הראשון הרצון הוא להגיע בכושר הכי טוב למשחק נגד הפועל תל אביב".

קפטן הקבוצה ווילי וורקמן נשאל על הגעגוע לכדורסל בתקופת הסגר ואמר: "אני מאוד מתרגש לחזור לשחק כדורסל. חודשיים התגעגעתי וישבתי בבית ורק חשבתי על כדורסל, מזל שלפחות הייתה את הסדרה על ג'ורדן שהעבירה לי את הזמן ואת הגעגוע. גם ישבתי וצפיתי בהמון משחקי עבר ביוטיוב וניסיתי ללמוד ולהתקדם גם מבלי לשחק. כמובן שאני נרגש ואני מתכוון לעבוד הכי קשה שיש בכדי שהקבוצה תצליח"

מנכ"ל הקבוצה אסף רוזנבלט נשאל על הנזקים הכלכליים כתוצאה ממשבר הקורונה ועל ההיערכות הכלכלית לעונה הבאה וענה: "אני חושב שאף אחד עוד לא יכול להעריך מה יקרה בעונה הבאה, כל עוד לא ברור אם קהל יכול לחזור למגרשים ובאיזו תצורה. אני לא חושב שזה קשור לחזרת העונה הנוכחית, כי גם אם היא לא הייתה חוזרת לא היינו יודעים את התנאים לעונה הבאה. אני יודע שהמנהלת ומשרד הבריאות כבר עובדים על העונה הבאה ומשם נתקדם. זו בעיה של כל הליגה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *