סורקין ונג'ר ביקרו במעון הוד במושבה הגרמנית

שחקני הקבוצה, רומן סורקין ודניאל נג'ר ניצלו את צהריי יום חמישי לביקור במעון הוד, במושבה הגרמנית בחיפה, כחלק מהפעילות הקהילתית של המועדון.

מעון הוד החיפאי, הוקם בשנת 1984 ועבר למקומו הנוכחי במושבה הגרמנית בשנת 2005. המעון משמש כבית חם לאוכלוסייה בעלת מוגבלויות שונות, בכל הגילאים, כאשר כיום מתגוררים בו כ-100 דיירים בין הגילאים 4-57. למרות השוני הגדול בין הדיירים, הן ברמת התפקוד והן בגילאים, בשעות פעילות הם כולם ביחד. המעון מופעל על ידי משרד הרווחה והוא מעסיק כ-120 אנשי צוות ומתנדבים.

סורקין ונג'ר הגיעו למפגש עם דיירי המעון, הזמינו את השחקנים למשחק הבית הקרוב של הקבוצה, השחקנים חילקו לדיירים כדורי סל חתומים והחליפו איתם חוויות מהמשחקים האחרונים.

"שמחתי להגיע ולבקר את הילדים במעון הוד", אמר רומן סורקין. "שמח וגאה שיש לי את הזכות להסתובב בבתי ספר ובמקומות מיוחדים כמו מכון הוד ואני כבר מצפה לראות את הילדים ובני הנוער במשחק הבית הקרוב שלנו".

הדיירים לא רק נהנים מביקורים ומהתנדבויות של הקהילה אצלם במעון, הם גם יוצאים מספר פעמים בשנה להתנדבויות משלהם, שם יש להם הזדמנות להתנדב ולהעניק. בשנים האחרונות ביקרו הדיירים בבתי חולים, באריזות חבילות מזון לנזקקים, בשיפוץ מעונות של נוער בסיכון ועוד.

————————————————————————————————————————————————–

מכבי בקהילה!
אנו במכבי חיפה מאמינים בקידום הקהילה ופועלים במרץ למען החברה. מכבי חיפה מאמצת ארגונים, עמותות ומוסדות של ילדים מיעוטי יכולת ובעלי צרכים מיוחדים. משנת 2008 אירחה הקבוצה כ-37,000 ילדים ובני נוער במצוקה במשחקי הבית. אנו רואים חשיבות עליונה בקשר עם הילדים ולכן השחקנים דואגים לבקר את הילדים ובני הנוער במוסדות בהם הם שוהים, בסביבה הטבעית שלהם.
בנוסף, שחקני מכבי חיפה משתתפים מידי שבוע בפעילויות יזומות של הקבוצה בבתי הספר היסודיים והתיכונים באזור חיפה והצפון. בפעילויות השונות השחקנים מעבירים תכנים כגון עבודת צוות, מנהיגות, שוויון, שיתוף פעולה, אמינות, מוטיביציה ועזרה לזולת.

יצירת קשר : מחלקת קשרי קהילה, מכבי חיפה 077-2008777

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *