שחקני מכבי חיפה ביקרו בבית הספר לחינוך מיוחד "גניגר"

שלושה ימים אחרי הניצחון הביתי של הירוקים נגד הפועל ירושלים, גיל אמיתי, דניאל נג'ר ואריק אנדרסון ניצלו את הבוקר החופשי שלהם לביקור בבית הספר לחינוך מיוחד 'גנינגר' שבחיפה. הפעילות במסגרת התכנית הקהילתית השנתית של מכבי "חיפה הופס לילדים".

בבית הספר "גניגר" לומדים כ-130 תלמידים עם ליקויים התפתחותיים אינטלקטואלים ומצרף לקויות נלוות, בגילאי 6-21 ב- 17 כיתות אם. בית הספר מאמין בהפעלת גישות חינוכיות, טיפוליות חדשניות, ייחודיות המתבססות ומדגישות את מודל איכות החיים, גישות המפתחות יוזמה ואוטונומיה, הבעת רצונות והעדפות. השאיפה היא שכל תלמיד יפתח מערכת פנימית של ערכים שינחו את בחירותיו בעתיד וישפרו את איכות חייו.

השחקנים התקבלו בקבלת פנים חמה על ידי התלמידים הנרגשים, מיד עם הגעתם לבית הספר, השחקנים וצוות הספורט של ביה"ס הפעילו את התלמידים בתחנות השונות במשחקי כדורסל מגוונים. התלמידים נהנו מאוד והתרגשו משיתוף הפעולה של השחקנים, וכמובן הוזמנו למשחקי הבית של הקבוצה.
לאחר מכן, עברו השחקנים כיתה כיתה הצטלמו עם הילדים ואף ישבו באחת מהכיתות וענו על שאלות התלמידים השונים.

"זו זכות גדולה להגיע לבתי ספר ולפגוש בני נוער מקסימים. התלמידים ריגשו אותי באופן אישי" אמר שחקן הקבוצה, גיל אמיתי. "בפעילויות קהילתיות מהסוג הזה אתה מגיע לחזק ויוצא מחוזק" .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *