זוכרים את איתי פייגלין במשחק לזכרו

חלפו ארבע שנים מאז לכתו המהירה והכואבת של שחקן העבר האהוב איתי פייגלין. איתי שהיה שחקן בית של אגודת מכבי חיפה כדורסל, גדל והתפתח במחלקות הילדים והנוער ולבסוף גם שיחק בקבוצה הבוגרת של האגודה. איתי היה ספורטאי למופת, משקיען ואהוד על חבריו בכל הקבוצות השונות בהן שיחק. איתי שאהב מאוד ספורט, אך כמובן כדורסל יותר מכל, שיחק עד לשנות הארבעים שלו בצורה תחרותית ולאחר מכן במסגרת קבוצת מועדון דניה.

מותו הפתאומי יצר חלל בלבם של מוקיריו, משפחתו, חבריו לקבוצות השונות ואלו שמחוץ למגרשים, כמו גם בליבם של אנשים שזכו להכירו במהלך חייו. איתי היה אדם מיוחד, שילוב של טוב לב ונאמנות, לצד חכמה, ואישיותו זו מצאה ביטוי על המגרש ומחוצה לו.

גם השנה, כמו בשני האחרונות, במה שהפך למעין מסורת, נתייחד עם זכרו בטקס קצר, אשר מיד לאחריו יערך משחק ידידות בין חבריו של איתי ממועדון מכבי חיפה, לבין חבריו בקבוצת דניה ובמסגרות אחרות. במחצית תיערך תחרות קליעות בהשתתפות ותיקי מכבי חיפה.

המשחק יתקיים ביוזמת ובארגון משפחתו ואגודת מכבי חיפה, במגרש הקרוי על שם איתי במועדון דניה, ביום שבת, ה-30.3 בשעה 20:30. מוקירי זכרו של איתי מוזמנים לקחת חלק באירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *