סמיט-טולס הנטר תמשיך להיות נותנת החסות הראשית של מכבי חיפה

מכבי Hunter חיפה שמחה להודיע על המשך שיתוף הפעולה עם חברת סמיט-טולס הנטר שממשיכה את תמיכתה בקבוצה זו השנה הרביעית ברציפות, ותשמש כספונסר הראשי של המועדון גם בעונת 2018/2019. כחלק מן ההסכם, לוגו החברה יודפס על חזית החולצות של מדי המשחק והקבוצה תיקרא "מכבי Hunter חיפה" לכל אורך תקופת ההסכם. בנוסף, סמיט טולס הנטר תורמת לקהילה בחיפה מזה ותמשיך לקחת חלק בתכנית "חיפה הופס לילדים" שמפעילה הקבוצה.

"חברת סמיט טולס גאה להמשיך לקחת חלק בקבוצת מכבי Hunter חיפה ולתמוך בפעילות החברתית המבורכת של הקבוצה." אמר דורון מזור, מנכ"ל חברת סמיט טולס הנטר. "מחזיקים אצבעות לעוד עונה מוצלחת של שיתוף פעולה."

"אנו גאים להמשיך בשיתוף הפעולה הצמוד עם הנטר. תמיכתם הנדיבה והרציפה לא מובנת מאליו ואנו מודים להם מעומק ליבנו. הנטר כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מאיתנו ואין שותף מתאים יותר עבורנו מהחברה המדהימה הזאת." אמר אסף רוזנבלט, מנכ"ל מכבי Hunter חיפה. "בנוסף, בשבועות האחרונים קיבלנו תגובות חיוביות, מרגשות ומחזקות ממרבית נותני החסות שלנו, אשר ימשיכו איתנו גם בליגה הלאומית בתקווה כי המסע יהיה קצר ככל האפשר בחזרה למקומנו הטבעי וברצוני לשלוח תודה לכולם."

סמיט טולס הנטר בע"מ הינה יבואנית ומשווקת כלי עבודה בישראל מאז 1957, והנציגה הבלעדית של Hunter בישראל. סמיט טולס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים לתעשייה לבית ולבניין ומייצגת בבלעדיות את המותגים Hunter , HunterPro , SIGMA , SuperBag , Nomad ועוד..
כיום משווקים מוצרי החברה בלמעלה מ-1500 נקודות מכירה ברחבי ישראל. www.smithtools.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *