סיכום פעילויות קהילה לעונת 2017/18

בעונה שבה היה קשה לזכות בניצחונות על המגרש, מכבי Hunter חיפה ניצחה מחוץ למגרש כאשר נשארה נאמנה למשימה העיקרית שלה – לתת בחזרה לקהילה בעיר חיפה. עונת 2017/18 הייתה גדושה בפעילויות למען הקהילה וכללה שיתופי פעולה רבים שהשפיעו ושימחו בני נוער ממסגרות שונות ובעלי צרכים שונים מחיפה והצפון. בזכות תרומות נדיבות מישראל וארצות הברית, פרויקט חיפה הופס לילדים אירח כ -3,600 ילדים ובני נוער מארגונים שונים במשחקי הבית של מכבי Hunter חיפה בעונה הנוכחית. לילדים הוענקו מזכרות ומוצרים של הקבוצה והם קיבלו הזדמנות לפגוש את השחקנים האהובים עליהם.

שחקני מכבי Hunter חיפה ערכו ביקורים שבועיים בבתי ספר, עמותות, פנימיות ובבית החולים רמב"ם. השנה היקף הפעילות היה רחב מהרגיל והחל טרם תחילת עונת הכדורסל.

 

 

לפני כל משחק בית של מכבי Hunter חיפה, מגיש ילד המטופל בבית החולים לילדים רות רפפורט ברמב"ם את כדור המשחק לשופטים. הטקס עצמו מאוד עוצמתי ומרגש עבור כל הנוכחים בהיכל.

 

הירוקים וחברת "קליל" ביקרו בבית החולים רמב"ם בחיפה לכבוד חג החנוכה

 

השתתפנו בחגיגת חנוכה שכבר הפכה למסורת במחלקות הילדים בבית החולים רמב"ם.

 

ט"ו בשבט הגיע: מכבי ביקרה בבית הספר "רגבים" לכבוד החג

 

לקחנו חלק במסורת נטיעת העצים ביום ט"ו – בשבט בבית הספר לחינוך מיוחד "רגבים"

 

"ללא ספק אחד החלקים החשובים במקצוע הזה, אין הרגשה יותר טובה ומספקת מלדעת שהצלחת לשמח ילדים"שחקני מכבי יצאו מחופשים לחגוג את חג פורים עם ילדי עמותת גן הילד.גן הילד חיפה – Gan Hayeled Haifa#מכבי_בקהילה?

‎Posted by Maccabi Haifa Basketball on‎ יום רביעי 28 פברואר 2018

 

חגגנו את חג פורים עם עמותת "גן הילד".

 

ביקרנו בפנימיית "אהבה" במסגרת יום המעשים הטובים.

 

איך מדברים עם ילד כבד שמיעה? יבזורי ואסייג ביקרו ב"בית שמע" בחיפה

ביקרנו במרכז החינוכי טיפולי לתלמידים כבדי שמיעה וחירשים – "בית שמע".

 

העונה אולי עוד לא התחילה, אבל הפעילות הקהילתית שלנו לא מפסיקה גם בפגרה! בשלושת הימים האחרונים, השחקנים שלנו ביקרו בבתי הספר נופים, הרצל וחופית בחיפה, יחד עם נציגי מחלקת הנוער.ווילי וורקמן: "מכבי חיפה זה יותר ממועדון כדורסל, זה מועדון שעושה למען העיר והקהילה. אנחנו מאוד שמחים לתת בחזרה לעיר שלנו ולילדים שבה". The regular season hasn't started yet, but our community work never ends! Over the past 3 days, our players, in coordination with the youth department, visited Nofim, Herzl and Hofit elementary schools.Willy Workman: "Maccabi Haifa is more than a basketball club — it's a club for the city and the community. We are very happy to give back to our city and the children."

‎Posted by Maccabi Haifa Basketball on‎ יום רביעי 13 ספטמבר 2017

 

התארחנו בבתי ספר ברחבי כל העיר חיפה.

 

ילדי "מועדונית השלום" הגיעו להתארח באימון הירוקים ברוממה

ילדי "מועדונית השלום" הגיעו לביקור באימון הירוקים ברוממה.

 

עמותת פידל

"לשמח ילדים זה משהו שהוא הרבה יותר מכדורסל, זו זכות עבורנו."הירוקים הגיעו לביקור בבית הספר אריאל שבטירת הכרמל, למפגש עם תלמידי עמותת פידל בחסות חברת אמדוקס.FIDEL – Association for the Integration and Success of Ethiopian-Israelisלכתבה המלאה>> http://bit.ly/MaccabiHunterHaifa#מכבי_בקהילה?

‎Posted by Maccabi Haifa Basketball on‎ יום שלישי 20 פברואר 2018

 

ביקרנו בבית הספר אריאל שבטירת הכרמל, למפגש עם תלמידי עמותת פידל.

 

הקראנו סיפורים לילדים בעמותת "סיפור חוזר".

One Comments

  1. 第一次看,感觉还挺新鲜!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *