מחלקת הנוער חגגה את סיום העונה באירוע המסורתי

כבכל שנה, לקראת סיום שנת האימונים ורגע לפני היציאה לחופש הגדול, סיכמה מחלקת הנוער הירוקה את שנת הפעילות באירוע מכובד לשחקנים, השחקניות והמשפחות והוקרה לכל הנוגעים בדבר על עונה ספורטיבית מוצלחת מלאה בעשייה ובכדורסל.

באירוע הסיום שכלל מופע מלהיב של מחלקת הקט-סל בנות של המחלקה ומופעים אורחים, גלגלי ענק וקרקס אפריקאי, סיכם יו"ר המחלקה אילן בק את הפעילות הענפה, ההישגים הקבוצתיים הרבים וגם האישיים ותכניות לעתיד המחלקה. המשך פיתוח המתקנים וחתירה להישגיות ברמות הגבוהות יותר, במחלקת הגברים והנשים כאחד, אלו המטרות שהציג בק. כל מאמן במחלקה בחר בשחקן מצטיין ושחקן למופת מבין שחקניו שקיבלו גביעים על הצטיינותם.

אירוע הסיום היה במה מצוינת להודות למנהלי הקבוצות השונות, כמו גם ציון סיום מחלקת הנוער של כ-20 שחקני כיתה י"ב שהתמידו לאורך השנים והיו חלק בלתי נפרד מהצלחות רבות של המחלקה והתחרות ברמות הגבוהות ביותר. מסיימי מחלקת הנוער קבלו מגני הוקרה וכבוד מהקהל הרב שפקד את האולם. הקיץ אומנם בפתח אך המחלקה ממשיכה לעבוד במרץ עם הערכות מקצועית לבניית קבוצות העונה הבאה, כמו גם מחנות קיץ לטובת שיפור יכולות בתקופה חשובה זו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *