שחקני מכבי Hunter חיפה ביקרו בבית הספר "גניגר" שבחיפה

יומיים לאחר הניצחון הביתי על עירוני נהריה, רועי הובר וברנדון בואומן ניצלו את הבוקר החופשי שלהם, לביקור בבית הספר לחינוך מיוחד, "גניגר" שבחיפה, במסגרת הפעילות הקהילתית הענפה שמקיימת הקבוצה.

בבית הספר "גניגר" לומדים 127 תלמידים עם ליקויים התפתחותיים אינטלקטואלים ומצרף לקויות נלוות, בגילאי 6-21 ב- 17 כיתות אם. בית הספר מאמין בהפעלת גישות חינוכיות, טיפוליות חדשניות, ייחודיות המתבססות ומדגישות את מודל איכות החיים, גישות המפתחות יוזמה ואוטונומיה, הבעת רצונות והעדפות. השאיפה היא שכל תלמיד יפתח מערכת פנימית של ערכים שינחו את בחירותיו בעתיד וישפרו את איכות חייו.

"יש לנו זכות גדולה לארח את השחקנים המקסימים ממכבי", אמרה אילנית וויסבך, רכזת החברתית של בית הספר. "אנחנו מרגישים ברי מזל להיות תושבי חיפה, ולזכות בתמיכת הקהילה ובתחושת השייכות שתעזור מאוד לתלמידים כאשר הם יצאו אל חיים עצמאיים".

השחקנים התקבלו בקבלת פנים חמה על ידי התלמידים הנרגשים. תלמידי מועצת התלמידים מביה"ס ראיינו את השחקנים ומתוך תשובותיהם למדו על חיי ספורטאים בקבוצה, חייהם האישיים, הקריירה שלהם וגם על מחשבותיהם אל העתיד לאחר הפרישה מהמשחק. לאחר מכן הפעילו השחקנים וצוות הספורט של ביה"ס את התלמידים בתחנות השונות במשחקי כדורסל מגוונים. התלמידים נהנו מאוד והתרגשו משיתוף הפעולה של השחקנים, וכמובן הוזמנו לכל משחקי הבית של הקבוצה.

"התלמידים ריגשו אותי מאוד בקבלת הפנים שערכו לנו, ובמידת ההשקעה שלהם לקראת ביקורנו", אמר רועי הובר, שחקן הקבוצה. "תמיד שאני נוכח בפעילויות מסוג זה, אני בא לחזק ויוצא מחוזק. התלמידים המדהימים האלו מעוררי השראה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *