צילום: לילך וויס, מנהלת הליגה

מכבי לא הצליחה לעצור את רצף ההפסדים ונכנעה לאשדוד בבית

לאחר שלושה משחקי חוץ ברציפות בליגה, מכבי Hunter חיפה חזרה לרוממה ואירחה את מכבי אשדוד, בתקווה לעצור את כדור השלג, לאחר שלושה הפסדים רצופים. המשחק החל רע מאוד מבחינת מכבי ואשדוד עלו ליתרון עשר מהר. פסק זמן של רחימי לא עזר והיחיד בשורות הירוקים שהצליח להראות ניצוצות של משחק התקפי, היה דגן יבזורי שקלע חמש מהירות, לאחר שחזר מהיעדרות של חודש בשל פציעה. הירוקים לא הצליחו לייצר עצירות בהגנה ובסוף הרבע לוח התוצאות הראה 12-27 לאורחת. יבזורי המשיך להיות האיש החם בירוק ורשם פלואטר מוצלח בפתיחת הרבע, אבל הנרי תפר שלשה בתגובה והחזיר את ההפרש ל-16. רודריגז עם סל ועבירה כבר הוריד את הפער ל-8, עם שלשה של הובר במעבר, אבל אשדוד שוב רצה, עד כדי 22 הפרש. עד למחצית הפער קצת צומק והקבוצות ירדו להפסקה ביתרון 36-55 לאשדוד.

המחצית השנייה לא בישרה טובות לירוקים, שלא הצליחו להתקרב לאשדוד. בכל פעם ששחקן בירוק הצליח לקלוע ולצמק, אשדוד ענו עם ריצה והובילו בבטחה. ברבע הרביעי שוב היה זה דגן יבזורי שהצליח לצמק עם שלשה, אבל גרינברג לקח פסק זמן, ממנו שוב אשדוד עלו מדויקים יותר ולא נתנו לחניכיו של רחימי להתקרב. בסיום 74-87 לאשדוד ברוממה. הירוקים יסעו בשבוע הבא לנס ציונה למשחק חוץ חשוב.

"אני חושב שההגנה שלנו הייתה מתחת לכל ביקורת. במחצית הראשונה ספגנו מעל 50 נקודות ואנחנו גם לא קולעים", סיכם רחימי. "האחוזים שלנו רעים מאוד, המצב שלנו לא טוב ואני אחראי לזה. אני אמשיך לעבוד הכי קשה שאני יכול ואני מקווה שאני אצליח להוציא את הקבוצה מהמצב הזה."

"לראות את הקבוצה שלך לא מופיעה ממש מהג'אמפ הראשון זה מאוד מתסכל", אמר דגן יבזורי, שחזר מפציעה והיה דומיננטי. "התכוננו טוב למשחק, ידענו מה אנחנו צריכים לעשות ולא ביצענו את מה שהיינו צריכים לעשות כמו שצריך וזה הכי מתסכל שיש. כל אחד מאתנו צריך לקחת את עצמו בידיים, לתת לעצמו סטירה ולהבין שרק אנחנו יכולים להוציא את הקבוצה מהבוץ הזה".

 קלעו למכבי: בואומון 18 נק', יבזורי 15 נק', רודריגז 13 נק', גראהם 11 נק', וורקמן 4 נק', הובר, בלייזר (7 ריב') ויזרעאלי 3 נק' כל אחד. בורדיון שיחק ולא קלע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *