צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמב"ם

הירוקים וחברת "קליל" ביקרו בבית החולים רמב"ם בחיפה לכבוד חג החנוכה

כחלק ממסורת הירוקים לבקר בחג החנוכה בבית החולים לילדים רות רפפורט שבחיפה, מכבי Hunter חיפה וחברת 'קליל' ביקרו את הילדים המאושפזים במחלקה האונקולוגית ואת משפחותיהם.

מאמן הקבוצה, עופר רחימי, הגיע יחד עם השחקנים עוז בלייזר, דגן יבזורי, גוני יזרעאלי, לוק מרטינז ויחד עם עובדי קליל, בראשות המשנה למנכ"ל, יוני רובינזון וחילקו מתנות משותפות לילדים המאושפזים במחלקה.

"יש לבית החולים רמב"ם פינה חמה מאוד בלב שלנו וגם אני אישית מחובר מאוד למקום ובעיקר למחלקה האונקולוגית, שעובדיה עושים עבודת קודש", אמר רחימי. "הגענו היום יחד עם ארבעה שחקנים ועובדים של המועדון ושל חברת 'קליל' שנותנת לנו חסות, שפינו מזמנם כדי להנעים קצת את השהות הקשה של הילדים באשפוז. אני מקווה שהצלחנו לשמח אותם ולתת להם תחושה של שמחה ואווירת חג".

בתחילת הביקור התכנסו ילדי המחלקה להדלקת נרות יחד עם שחקני הקבוצה, שלאחר מכן עברו בין החדרים וחילקו מתנות לילדים ולמשפחותיהם, הצטלמו איתם והעניקו להם חתימות לבקשתם.

"קליל, מותג מוביל חרט על דגלו להעניק בחזרה לקהילה, ולכן אנחנו גאים לקחת חלק פעיל בשיתוף פעולה עם הפעילות הקהילתית של מכבי Hunter חיפה, זו העונה הרביעית ברציפות", אמר משנה למנכ"ל קליל, יוני רובינזון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *