צילום: לילך וויס, מנהלת הליגה

הקפטן כיכב עם שיא קריירה והירוקים ניצחו 74-95 את הפועל תל אביב

מכבי Hunter חיפה התארחה הערב (ראשון) בגן-נר, אצל הפועל תל אביב, שאירחה מחוץ לביתה בשל עונש רדיוס. הירוקים של רחימי רצו לנצח לאחר ארבעה הפסדים ברציפות ולהשוות את מאזנם לארבע קבוצות נוספות בטבלה. בורדיון עלה בחמישייה ומיד השיב עם שלשה, האדומיםנכנסו גם הם לעניינים ועלו ליתרון, אבל בואומן, יזרעאלי ורודריגז הפכו שוב את המשחק וקבעו 18-26 לאורחים בתום הרבע הראשון, כאשר רכז האדומים, טיי מקי, נפגע וירד לקבל טיפול.

הרבע השני המשיך באותה מגמה, רק שהפעם היה זה קפטן בלייזר שחימם מנועים ונכנס חזק מאוד למשחק. בלייזר סחט פעמיים סל ועבירה משחקני האדומים והעלה את מכבי ליתרון 13, אבל קבוצו של פרנקו צימקה לחמש בלבד עם ריצת 0-8 ורחימי הזעיק פסק זמן. בואומן העלה את סגנית האלופה ליתרון 10, אבל האדומים צימקו קצת ובמחצית לוח התוצאות הראה 41-49.

הרבע השלישי כבר נראה אחרת. בלייזר המשיך להיות מעולה והחזיר את מכבי ליתרון דו ספרתי, פרנקו לקח פסק זמן בפיגור 15, אבל בלייזר דפק שלשה חשובה ולאחריה יזרעאלי עם שלשה במעבר ובואומן עם שתיים העלו את הירוקים ליתרון 21 והורידו את פרנקו לעוד טיים אאוט. בסוף הרבע השלישי הירוקים עוד הגדילו קצת את הפער עם שתיים של בואומן על הבאזר, 54-77 ירוק. הרבע האחרון היה גארבג', כאשר בלייזר המשיך לקלוע ומנגד בנקס תרם את מרבית הנקודות שלו בסוף, כאשר המשחק כבר היה גמור. בלייזר חתם ערב חלומי ושיא קריירה של 29 נקודות עם שלשה על הבאזר ועופר רחימי ירד מחויך עם ניצחון גדול, 74-95 בגן נר.

קלעו למכבי Hunter חיפה: בלייזר 29 נק' ו-10 ריב', בואומן 17 נק' ו-7 ריב', רודריגז 12 נק', בורדיון 11 נק', וורקמן 9 נק' ו-5 ריב', באקנר 7 נק', יזרעאלי 5 נק', מרטינז 3 נק' ו-5 ריב' וקופרברג 2 נק'. יבזורי וארצי שותפו ולא קלעו.

"אני לא הרגשתי שהיה קל היום. אני חושב שהשחקנים נלחמו ובאמת הרגשתי שהם שיחקו בשבילי על המגרש", אמר המאמן המנצח, עופר רחימי. "התחלנו רע מאוד את העונה והאחריות קודם כל עליי. אני רוצה שהקבוצה תחבר ניצחונות וזה הכול. עוז הוא מקצוע שהרגיש שאני והקבוצה צריכים אותו והוא פשוט בא ועשה את העבודה".

"התחלתי את העונה לא משהו וידעתי שאני צריך לבוא עם האנרגיות ודרך ההגנה. עופר ותומר אמרו לי את זה כל הזמן וזה מה שעשיתי היום" סיכם קפטן עוז בלייזר את ההצגה בגן-נר. "משם הגיעה התפוצצות ואני מאוד שמח שזה עזר לנו לנצח. התחלנו לא טוב את העונה ואיבדנו ריכוז הרבה פעמים, היום זה לא קרה לנו ואני מקווה שזה ידחוף אותנו קדימה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *