רודריגז בפורטלנד

הירוקים מובסים 81-129 מול פורטלנד במשחק האחרון במסע ה-NBA

מכבי Hunter חיפה עלתה היום על הפרקט של המודה סנטר בפורטלנד, למשחק השלישי והאחרון במסע ה-NBA השנתי שלה, מול הפורטלנד טרייל בלייזרס. המשחק החל רע מאוד אצל מכבי שלא הצליחה למצוא שטף התקפי מצד אחד, אבל עוד יותר מזה, לא הצליחה לשמור בהגנה. הבלייזרס עלו ליתרון דו ספרתי מהיר, כאשר למרות שלשה יפה של בלייזר, פורטלנד תפרו שלשה על הבאזר וירדו ביתרון משמעותי של 21-41 בתום הרבע. גם ברבע השני ההתקפה של המקומיים חגגה, כאשר מנגד בלייזר ויבזורי התכבדו בנקודות שלא ממש סייעו להפרש במחצית, 47-76 לפורטלנד.

המחצית השנייה נראתה בדיוק אותו דבר, כאשר כל קליעה של הירוקים נענתה בשלשה מהצד השני. בואומן העלה הילוך וגם קפטן בלייזר הידק את ההגנה, אבל ההפרש המשיך לטפס ובסוף הרבע השלישי לוח התוצאות הראה 70-104. גם הרבע הרביעי לא היה שונה, ארצי וגל ברוך עלו לקבל דקות והמשחק הסתיים בתוצאה 81-129.

"התחלנו את המשחק רע מאוד ונתנו להם מצבי קליעה מאוד נוחים במחצית הראשונה", אמר עוזר מאמן הירוקים, תומר שטיינאהור. "אנחנו חוזרים לישראל בלי פציעות, אבל יש לנו עוד הרבה עבודה. ביום רביעי נתחיל את העונה מול אשדוד ואני חושב שאחרי המסע הזה אנחנו קבוצה טובה יותר ומגובשת יותר ואני מקווה שנתחיל טוב את העונה".

"שלושת המשחקים פה הייתה חוויה טובה לנו ואנחנו באים מפוקסים למשחק מול אשדוד ביום רביעי, כי אנחנו רוצים להתחיל את העונה עם ניצחון", אמר קפטן הירוקים, עוז בלייזר. "התחלנו רכים בהגנה, הם רצו וקלעו באחוזים מצוינים. אחרי זה הרמנו את הרמה קצת, אבל מול קבוצה כזו, כל טעות שאתה עושה עולה לך".

קלעו למכבי: סמית' 17 נק', רודריגז 16 נק', בואומן 14 נק' ו-6 ריב', וורקמן 8 נק', קופרברג 6 נק' ו-5 ריב', בלייזר 5 נק' (10 ריב') וארצי 5 נק' כל אחד, בורדיון 4 נק' וגרייבס, הובר ויבזורי סיימו עם 2 נק' כל אחד. ברוך שיחק ולא קלע

מהלך המשחק:

מכבי Hunter חיפה עלתה  בחמישייה מול פורטלנד עם: רודריגז, יבזורי, גרייבס, בואומן וקופרברג. המקומיים פתחו עם שלשה, שנענתה בשתיים יפות של רודריגז, אבל אחריה הגיעה עוד צליפה מרחוק. המקומיים המשיכו לרוץ ובעזרת החטאות של הירוקים ומתפרצות שלהם, הם עלו ליתרון 2-13 מהיר. ממש כמו באינדיאנה, גם הפעם בואומן הסתבך עם עבירה שניה מהירה והוחלף על ידי ג'וש סמית', אך הריצה המשיכה והירוקים ירדו לפסק זמן בתוצאה 2-20. גרייבס עצר בצורת של 4 דקות בירוק עם שתיים, אבל פורטלנד הגיבו בעוד שלשה, וורקמן שעלה מהספסל חטף וסידר לסמית' כדור (הלך אל הקו וקלע ולאחר מכן הוסיפ שתיים). רודריגז תפר שלשה לאחר שההפרש כבר טיפס ל-20, הירוקים נכנסו קצת לשטף ההתקפי, אבל לא מצאו את עצמם בהגנה. בלייזר תפר שלשה יפה כמעט בסוף הרבע, אבל הבלייזרס ענו עם שלשה משוגעת על הבאזר והרבע הסתיים ביתרון מקומי 21-41.

לרבע השני עלו: רודריגז, וורקמן, בלייזר, סמית' וקופרברג. סמית' תפר שלשה לאחר מאמץ קבוצתי יפה, אך המגמה המשיכה והמקומיים עלו ליתרון 24. בלייזר קלע שתיים לאחר אסיסט יפה של קופרברג וגם יבזורי רשם שתיים ראשונות. בואומן הוסיף שתי נקודות במעבר, לאחד שתי קליעות עונשין של המקומיים, בורדיון תפר שלשה. הובר עלה לקבל דקות ומיד פורטלנד תפרו שתי שלשות ועלו שוב ליתרון 22, וורקמן גם הוא חזר אל הפרקט. בדקות האחרונות של המחצית המקומיים הידקו את ההגנה והמשיכו לדייק בקלות בהתקפה וקבעו יתרון 47-76 במחצית.

לרבע השלישי עלו: רודריגז, וורקמן, בלייזר, בואומן וסמית'. למרות שתיים של וורקמן מאסיסט גדול של רודריגז, הלבנים המשיכו לצלוף שלשות בקצב מסחרר. קפטן בלייזר העלה הילוך בהגנה ורשם בלוק אדיר וסחט תוקף יפה, אך זה לא עזר לירוקים שלא הצליחו להתמודד עם ההתקפה של המקומיים. קופרברג רשם דאנק יפה, אבל ההפרש המשיך לטפס. בואומן העלה הילוך וקלע ארבע רצופות והוריד את מכבי לפסק זמן בתוצאה 68-95, שתי דקות לסיום הרבע השלישי.

גם את תחילת הרבע האחרון המקומיים פתחו בסערה והירוקים לא הצליחו לדייק ולנגוס בפער, ארצי עלה לקבל דקות ראשונות. קופרברג קלע מחצי מרחק ועלה לשש אישיות, אבל קולינס ענה עם עוד שלשה על השמירה וההפרש המשיך לטפס מעל 40 נקודות. ארצי קלע שתיים מחצי מרחק ולאחר שלשה של המקומיים, ארצי תפר גם שלשה מהפינה והעלה את הירוקים למעל 81 נקודות. גם גל ברוך עלה לשחק ובסיום הירוקים הובסו 81-129 בפורטלנד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *