הירוקים באינדיאנה

הירוקים מפסידים 89-108 לפייסרס

המשחק החל לא טוב מבחינת מכבי ובעיקר מבחינת ברנדון בואומן שירד אל הספסל מהר מאוד עם שתי עבירות. גרייבס היה מאוד דומיננטי, אבל המקומיים רצו 0-10 וברחו. גרייבס תפר שלשה וגם בלייזר הוסיף עוד שלוש קליעות עונשין, אבל שוב הפייסרס ענו בריצה, הפעם של 0-8 וקבעו 16-36 בתום הרבע הראשון. לרבע השני הירוקים עלו הרבה יותר חדים בעיקר עם יכולת טובה מאוד של אנג'ל רודריגז הוביל ריצת 0-11 מרשימה. לאחר שאינדיאנה התעוררו, שוב רודריגז היה שם עם שלשה בזמן הנכון והוריד את הפער ל-10, בוגדנוביץ' מנגד היה דומיננטי במדי המקומיים, אבל מי שנתן את הטון בסיום היה ברנדון בואומן עם שלשה גדולה שקבעה 50-62 לפייסרס במחצית.

הרבע השלישי התחיל מעולה מבחינת הירוקים. קפטן בלייזר נראה נהדר ולאחר נקודות של בואומן, קלע שמונה נקודות רצופות שהורידו את הפער לארבע בלבד. שתי נקודות של אינדיאנה נענו בשלשה גדולה של רודריגז שצימק את ההפרש רק לשלוש, אבל זה היה הכי קרוב שמכבי הגיעו ואינדיאנה רצו 0-13 בסוף הרבע ולמרות 6 נקודות של ג'וש סמית', הירוקים סיימו את הרבע השלישי בפיגור 72-83. ברבע האחרון רחימי העלה את קופרברג וארצי לדקות ארוכות ולמרות הרבה מלחמה בירוק-לבן, ההפרש נשאר דו-ספרתי. בסיום בואומן הספיק לחטוף ולרשום דאנק 360 מרשים וגם סמואלס תפר שלשה יפה ממש בסיום המשחק, אותו אינדיאנה מנצחת 89-108.

"אני חושב שהערב שיחקנו הרבה יותר טוב לעומת המשחק הקודם", סיכם מאמן הקבוצה עופר רחימי. "התחלנו רע מאוד את המשחק בהגנה, אבל הרמנו את הרמה והצלחנו להישאר במשחק. היו לנו 11 איבודים ברבע הראשון, אבל אחר כך הצלחנו לשמור על הכדור וזה היה המפתח".

"מהמשחק הזה אנחנו צריכים לקחת את הביטחון איתו שיחקנו וככה חזרנו למשחק אחרי רבע ראשון לא טוב", סיכם אנג'ל רודריגז. "לא נכנסנו טוב למשחק ובמשחק מול קבוצת NBA אנחנו לא יכולים לצפות שלא ניענש על זה. הרבה מהאיבודים שלנו היו טיפשיים וזה משהו שאפשר וצריך לתקן. מבחינה אישית הרגשתי מצוין אבל אחרי הפציעה, כמובן שזה ניסיון טוב, אבל המטרה שלנו היא כמובן להתכונן לליגה".

קלעים בירוק: סמית' 16 נק' ו-7 ריב', רודריגז 15 נק' ו-4 אס', בלייזר וסמואלס 14 נק' כל אחד, בואומן 11 נק', גרייבס 10 נק', וורקמן 6 נק' ובורדיון 3 נק'. קופרברג (19 דקות) ארצי (14 דקות) והובר (4 דקות), שיחקו ולא קלעו.

מהלך המשחק:

מכבי Hunter חיפה פגשה את אינדיאנה פייסרס, למשחק השני מתוך שלושה, במסע ה-NBA לעונת 2017-18.

הירוקים עלו בחמישייה עם: רודריגז, וורקמן, גרייבס, בלייזר ובואומן. המשחק החל עם שתי עבירות רצופות של בואומן שמיד פינה את מקומו לקופרברג ואפשר למקומיים לקלוע 4 רצופות מהקו. רודריגז שחזר מפצציעה בקרסול, הוציא סל ועבירה וקלע נקודות בכורה במסע, לאחר מכן גרייבס שם שתיים קלות והעלה את הירוקים ליתרון, אבל אינדיאנה רצו 0-10 בתוך דקה ועלו ליתרון משמעותי ראשון. רחימי לקח פסק זמן שגם לאחריו הירוקים נראו מאוד מבולבלים בהתקפה, עד שבא גרייבס ותפר שלשה על השמירה, בלייזר הוציא עבירה על השלשה וקלע שלוש מהקו. אינדיאנה שוב הגיבו בריצת 0-8, עד ששוב גרייבס תפר שלשה. הפייסרס העלו הילוך ועם ריצה ללא מענה בירוק-לבן קבעו 16-36 בתום הרבע הראשון.

לרבע השני עלו: רודריגז, בורדיון, וורקמן,, סמית' וסמואלס. לאחר דקה וחצי בלי נקודות בשני הצדדים, הפייסרס תפרו שלשה, וורקמן קלע נקודות ראשונות עם חדירה יפה וגם רודריגז הוסיף עוד שתיים קשות. רודריגז הוסיף עוד שתיים בצבע, לאחר תוקף של סאבוניס. סמית' וסמואלס הוסיפו שתיים כל אחד וסל ועבירה של המקומיים קטעו ריצת 0-11 של מכבי והעלו את הפער ל-15. סמואלס ירד לנוח לאחר דקות שבהן היה דומיננטי, בואומן שקיבל שתי עבירות מהירות בפתיחת המשחק, חזר לשחק. לאחר פסק זמן, רודריגז תפר שלשה והוריד את הפער ל-10 בלבד, אבל הכדורים המשיכו ללכת לבוגדנוביץ' שרשם עוד שתיים. בואומן רשם שתיים יפות מאוד ממש בסוף שעון. בוגדנוביץ' עלה ל-10 אישיות, מנגד גם גרייבס שחזר לשחק עשה זאת ושמר על פער 12. הרבע הסתיים עם שלשה אדירה של בואומן על הבאזר וקבע 50-62 במחצית.

לרבע השלישי רחימי עלה עם: רודריגז, וורקמן, גרייבס, בלייזר ובואומן. לאחר דקה בלי נקודות המקומיים הצליחו לקלוע מהקו (עבירה של בלייזר) ונקודות של בואומן ובלייזר צימקו ל-10 בלבד. בלייזר הוסיף עוד שתי שלשות והוריד את הפער לארבע בלבד, הפייסרס הגיבו בפסק זמן. אינדיאנה חזרו מהטיים אאוט עם שתיים, אבל רודריגז תפר שלשה ממרחק גדול וצימק לשלוש בלבד. המקומיים העלו את הקצב ואת רמת ההגנה וחזרו להוביל ב-9, רחימי החזיר לפרקט את סמית' במקומו של בלייזר שעלה לדו ספרתי אישי ואת בורדיון על חשבונו של וורקמן. הפייסרס המשיכו להיות הרבה יותר מדויקים ועלו שוב ל-14 הפרש. קופרברג וארצי עלו לשחק, ג'וש סמית' שחזר לשחק קלע מהקו ועצר קצת את ריצת ה-0-13 של הפייסרס, עם 4 קליעות ברציפות ולאחר מכן עם עוד 2 נקודות בצבע, שקבעו 72-83 לאינדיאנה בתום הרבע השלישי.

ברבע המכריע מכבי עלתה עם: בורדיון, וורקמן, ארצי, סמית' וקופרברג. המקומיים פתחו מצוין וטי-ג'יי ליף הישראלי הוציא סל ועבירה (החטיא את הבונוס) והעלה שוב את הפער ל-15. סמית' וסאבוניס החליפו קליעות וחטיפה יפה של בורדיון שלחה את וורקמן לשתיים במעבר. לאחר עבירת תוקף של סמית' הוא ירד לנוח יחד עם קופרברג, בלייזר ובואומן עלו במקומם. הקבוצות ירדו לפסק זמן ביתרון 15 של הפייסרס, 7 דקות לסיום. חמש נקודות מהירות של המקומיים החזירו את הפער ל-20. בורדיון תפר שלשה ועלה על הלוח לראשונה במשחק, אינדיאנה מיד ענו בשתיים מחצי מרחק ושמרו על 20 נקודות הפרש. ארצי ובורדיון החטיאו שלשות, אבל בלייזר עם שני ריבאונדים בהתקפה הצליח לסדר לסמואלס סל ועבירה. בשניות האחרונות של המשחק ברנדון בואומן עוד הספיק לרשום חטיפה ודאנק 360 מעלות מרשים, הפייסרס ענו בשלשה וגם סמואלס ענה בשלשה משלו וקבע 89-108 לאינדיאנה פייסרס בסיום המשחק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *