רודריגז

מכבי מנצחת על המגרש ומחוצה לו במיאמי

מכבי Hunter חיפה החלו יום ראשון עמוס, בפעילות קהילתית לתלמידי כיתות ג'-ז', במרכז הקהילתי היהודי במיאמי. אנג'ל רודריגז, שמגיע ממיאמי, יחד עם דניאל קופרברג, נתנאל ארצי, גל ברוך ועוזר המאמן אילן עמר, העבירות את הפעילות ל-50 תלמידים.

"לחזור הבית ולגייס תרומות לילדים בישראל ולסיוע בפורטו ריקו וגם לשמש מודל לחיקוי חיובי, זה הדבר החשוב באמת", אמר רודריגז.

פעילות קהילתית במיאמיפעילות קהילתית במיאמי

 

הירוקים שוחחו עם הילדים על החשיבות בפעילות קהילתית וגם על הניסיון שלהם כשחקני כדורסל בישראל. אילן עמר והשחקנים חילקו את התלמידים לתחנות כדורסל שונות ולימדו אותם שליטה בכדור. לאחר האירוע כולם הצטופפו לתמונה קבוצתית עם השחקנים.

לאחר מכן עמר והשחקנים הצטרפו לשאר הקבוצה לקראת משחק הצדקה מול אוניברסיטת סיינט תומאס. מעל ל-530 צופים הגיעו לעודד את מכבי חיפה ונופפו בדגלי ישראל לאורך המשחק. ההכנסות מהמשחק נתרמו לפרויקט "חיפה הופס" של המועדון וכן למאמצי הסיוע לפורטו ריקו.

במשחק עצמו מכבי העלתה הילוך במחצית השניה בדרך לניצחון 66-95. דגן יבזורי הוביל את הירוקים עם 18 נקודות ו-8 ריבאונדים, כאשר קפטן עוז בלייזר מיד אחריו עם 17 נקודות ו-5 אסיסטים. נתנאל ארצי רשם 16 נקודות, 5 ריבאונדים ו-4 אסיסטים ופרדריק בורדיון קלע גם הוא בספרות כפולות וסיים עם 14 נקודות, 7 אסיסטים, 5 ריבאונדים ו-4 חטיפות.

לאחר המשחק בלייזר ובורדיון סייעו להעמיס בקבוקי מים שיוטסו לפורטו ריקו, כחלק ממאמץ הסיוע והתרומות באירוע.

"זה היה אירוע נהדר למען מטרה חשובה", אמר בלייזר. "היה כבוד גדול לראות את התמיכה שזכו לה מכבי חיפה, מדינת ישראל ופורטו ריקו, מהקהילה בפלורידה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *