מערכת כרטוס חכמה

מכבי Hunter חיפה מציגה מערכת כניסות חכמות חדשה ברוממה

מכבי Hunter חיפה, סגנית אלופת המדינה, הודיעה היום על הטמעת מערכת כניסות חכמות בהיכל הספורט רוממה, לקראת עונת 2017-18.

"כמועדון, אנחנו תמיד שואפים לייעל ולשפר את צורת מכירת הכרטיסים שלנו ואנחנו שמחים להתחיל לעבוד עם מערכת כניסות חכמות שתאפשר לאוהדים להדפיס את הכרטיסים בבית או להיכנס למשחק באמצעות הסמארטפון", אמר מנכ"ל מכבי Hunter חיפה, אסף רוזנבלט. "המערכת החדשה שלנו תסייע לשפר את חווית המשחק של כל אוהד ברוממה ותגרום לתהליך הכניסה להיכל להיות נוח יותר ,מהיר יותר ויעיל יותר".

המערכת החדשה תסייע למחזיקי המנויים שיוכלו לחדש את המנוי שלהם און ליין בעונה הבאה ובמידה והם לא יכולים להגיע למשחק, הם יוכלו לשלוח כרטיס משחק לאדם אחר באמצעות המייל. לאחר שיקבלו את הכרטיס במייל, האוהדים יוכלו להיכנס עם עותק של הכרטיס באמצעות הסמארטפון (ולהיות ירוקים אפילו יותר) או להיכנס לרוממה באמצעות כרטיס בהדפסה ביתית.

לאחר שדרוג המערכת יהיה ניתן גם לרכוש כרטיסים בצורה נוחה יותר באמצעות הסמארטפון, כאשר יהיה ניתן גם לבצע שדרוג מקום בצורה נוחה דרך האתר.

מערכת הכניסות החכמות תחל לפעול במשחק טרום העונה מול הפועל תל אביב, ביום ראשון הקרוב, ה-10/9 בשעה 17:30. הכניסה תהיה חופשית, אך אוהדים ידרשו להזמין כרטיס באמצעות האתר ולהיכנס אתו לרוממה.

למידע נוסף היכנסו לאתר בכתובת: http://mhbasket.co.il/?p=10734

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *