עץ השקד

חברת עץ השקד תופיע על גב החולצות של מכבי Hunter חיפה בעונת 2017-18

סגנית אלופת המדינה, מכבי Hunter חיפה חתמה על חוזה חסות עם קבוצת "עץ השקד" לעונה הקרובה. כחלק מן ההסכם, לוגו החברה יודפס על גב החולצות של מדי המשחק של הירוקים. ההסכם בין "עץ השקד" למכבי Hunter חיפה הוא הרחבה של הקשר בין הארגונים.

"חברת עץ השקד שמחה להמשיך ולתמוך בקבוצת הכדורסל של מכבי Hunter חיפה זו השנה השלישית ברציפות", אמר יניב שפטניצקי, אחד מבעלי החברה. "עץ השקד רואה בתמיכה הנ״ל כזכות לחבר בין פעילות הנדל"ן של החברה בסביבות חיפה לפעילות התרבות והספורט המתנהלת בה."

"אנחנו גאים להציג את לוגו עץ השקד על מדי המשחק של מכבי Hunter חיפה", אמר סמנכ"ל השיווק של מכבי Hunter חיפה, בן לוי. "זו תהיה העונה השלישית של עץ השקד כנותני חסות של המועדון ושדרוג התמיכה שלהם בקבוצה מראה הבעת אמון במועדון, בזמן שהם ממשיכים להרחיב את פעילותם בישראל ובמיוחד באזור חיפה".

קבוצת עץ השקד עוסקת בייזום וביצוע של בנייני מגורים ומשרדים בכל רחבי הארץ. הקבוצה מוציאה לפועל פרויקטים החל משלב רכישת הקרקע, תכנון, שיווק  וביצוע. כיום יוזמת ומבצעת הקבוצה בסביבות העיר חיפה מעל ל 1000 יח״ד ובייתר רחבי הארץ כ 2,000 יח״ד נוספות. עץ השקד מנוהלת על ידי אבי מנדלר ויניב שפטניצקי אשר שורשיהם נטועים עמוק בעיר חיפה ומכאן הקשר והתמיכה בקבוצת הכדורסל של מכבי Hunter חיפה זו השנה השלישית ברציפות.

חברת "עץ השקד" תפורסם באמצעים נוספים מלבד גב החולצה:

  • במדיה החברתית והדיגיטלית
  • בפעילויות לאוהדים
  • במסכי הלד ובמדבקת תלת מימד
  • בפרסום על קוביית הוידאו ברוממה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *